Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζέσσικα είναι πολύ γλυκιά κοπέλα και έχει πιπινέ 'αθώο' στυλάκι που σε κάνει να θές να το 'γευτείς'.Η εξωτερική της εμφάνιση είναι με καστανά μαλλιά μέχρι στους ώμους,γλυκύτατο προσωπάκι,σώμα λεπτό και είναι ντυμένη με μαύρο στρίγκ και μαύρες μπότες.Πάμε στα περαιτέρω τώρα δηλαδή στο 'ψητό'.Με το που ξαπλώνει χαϊδεύει το 'θέμα' μου και μου σκάει φιλιά στο λαιμό και στο στήθος.Το 'θέμα' μου αρχίσει να φουσκώνει και να σκληραίνει και το παίζει απαλά κοιτώντας με, με τα λάγνα παραπονιάρικα μάτια της.Βάζει το προφυλακτικό στο εργαλείο μου και αρχίζει να του ρουφάει το 'κεφαλάκι' και μετά να πιπιλάει τον 'κορμό' με κλειστά μάτια.Έκανε και ένα πιπίλισμα στα μπαλάκια και συνέχισε με τον 'κορμό'.Ανεβαίνει απο πάνω μου που ήμουν σκληρός και ορθωτός και αρχίζει να κοπανιέται σαν χταπόδι και να τρίβει της ρόγες της.Μετά άρχισα να σπρώχνω εγώ και την αλλάζω στάση σε πισωκολλητό.Σφυροκοπάω για λίγο με απαλά σκαμπιλάκια στα κωλομάγουλά της και μετά την γυρνάω σε 'ιεραποστολικό'.Συνεχίζω το θεάρεστο ηδονικό μου έργο και προσπαθούσε να με φιλήσει στο στόμα και με γλώσσα.Παρόλο που ήμουνα εκστασιασμένος εκείνη την στιγμή απέφυγα τα φιλιά της με τρόπο πουτανιάρικο και συνεχίζω την δουλειά μου μέχρι να 'τελειώσω'.Η κοπέλα για μένα παίρνει άριστα και απο ομορφιά και υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο.

Το στέκι τώρα της Αγ.Πέτρου 7 δεν είναι πλέων στούντιο γιατί έχει μόνο 20 Ευρώ χωρίς προγράμματα και έγινε μπουρδέλο βάζοντας και το κλασσικό 'σφουγγαράκι' στην πόρτα.Οπότε στο κατάλογο θα το βάλουμε στην κατηγορία των μπουρδέλων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2008
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
V
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού