Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102221
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη για ευνοητους λογους.επισκεψη καποια καθημερινη ημερα,νεκρα απο κοσμο ( μεσα και εξω απο τα ιδρυματα....). η κοπελα που παρουσιαστηκε λεγεται αννα,γνωστη απο τα ντελλα φ136, φ84-86 κλπ , αρκετα χρονακια στο χωρο. αννα απο βουλγαρια,αλλοι λενε απο ρουμανια κοκ ! αλλο ενα γυφτακι με υψος το πολυ 1.65, μακρυα καστανοξανθα μαλλια(εχει ανοιξει το χρωμα τελευταια νομιζω),κανονικο σωμα,μικρο στηθος,ομορφουλι γλυκουλι προσωπακι,βλεμμα υποσχομενο οτι μεσα θα περασεις καλα. σκεφτηκα οτι δεν την εχω δοκιμασει,μου ηρθαν στο μυαλο και κατι συναγωνιστες που την εψαχναν καθοτι ειναι μις πασπαρτου,λεω θα ειναι οκ στο σερβις της,ας περασω.απλο προγραμμα των 30 ευρω και βουρ. ηρθε σχετικα γρηγορα,ελαφρως χαμογελαστη,μερικα λογακια για γνωριμια και να σπασει ο παγος κλπ. παρολα αυτα εδειξε γρηγορα σημαδια "περιεργης και ξινης".επισης καπως περιεργα ηταν και τα προκαταρκτικα της. εβγαζε ολη τη γλωσσα της εξω(σα γελαδα που γλυφει χορταρι) και περναγε το κορμι του πατριωτη πανω κατω αρκετες φορες.απο τη μια γελουσα ετσι οπως αμολαγε τη γλωσσα της,απο την αλλη ισως ηθελε να με καθαρισει πριν τη κυριως πραξη-σαν τις γατες,αν και μολις ειχα κανει μπανακι,τεσπα.μετα ξαφνικα σταματαγε και αγκαλιαζε το σωμα μου τοσο σφιχτα λες και ηταν η καψουρα μου και με αποχαιρετουσε πριν απο ενα μακρυνο ταξιδι!!! μετα παλλι περασμα με τη γλωσσα,μετα σταματημα - αγκαλιασμα κοκ. ακολουθει βαθια πιπα,το παλευε ειναι η αληθεια να το παρει μεχρι ριζα,μετρια τεχνικης ομως.
ιεραποστολικο μετριο και αυτο,αφου ειχα σπαστει με κατι μαλακιες που εκανε και ζηταγε απο την αρχη,εχω την επιλογη να τη διωξω και να παω αλλου η να κανω υπομονη και να τελειωνω και μετα νανι. επελεξα το δευτερο γιατι ηταν αργα και πρωι εχει δουλεια.της ζηταω να γυρισει στα 4,ρωτα γιατι? απαντηση....γιατι σε γουσταρω πολυ μωρο μου και αμα σε κοιταζω οπως τωρα μπορει και να αγαπηθουμε και δε κανει....αντε γυρνα. εχει καλο πατουρακι,σφυροκοπημα για να τελειωσει το δραμα οσο πιο συντομα,οπως και εγινε. χαμογελο απο πλευρας της,εδωσε και σταυρωτο φιλακι για καληνυχτα και ζητησε να συνευρεθουμε παλλι λες και ολα πηγαν υπεροχα.
επειδη ειναι στο χωρο αρκετο καιρο,δηλαδη δεν ειναι χθεσινη,ειχα μεγαλυτερες προσδοκιες απο την αννα.

συμπερασματικα,μετρια εμφανιση,μετριο σερβις,ξινη και περιεργη συμπεριφορα και γουστα,ψιλοφολα με λιγα λογια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού