Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163389
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακούγοντας τις χαμηλές (για τα δεδομένα της τοπικής αγοράς) τιμές των προγραμμάτων (30 απλό, 40 ακάποτο ή ισπανικό και φυσικά εγώ πήρα το πρώτο, 50 69 και 70 ντουζ) φοβόμουν ότι κάποιο λάκκο θα έχει η φάβα και περίμενα να δω κανένα μπάζο ή καμιά καμμένη milf. Αντιθέτως έσκασε μύτη μια αξιοπρεπής παρουσία, η ελληνίδα Χριστίνα, λίγο μελανούρι, ύψος γύρω στο 1,65, κανονική στα κιλά της (όρθια σε ξεγελάει η περιφέρεια αλλά στα 4 είναι καύλα). Τα βυζάκια της λίγο πεσμένα για την ηλικία της (πρέπει να είναι γύρω στα 20-25), ο κώλος της, όπως είπα, στα 4 είναι πολύ καλός.
Λίγο ξεψυχισμένα μίλησε στο σαλόνι και αυτή η ελαφρά υποτονικότητα στη διάθεσή της συνεχίστηκε και στο δωμάτιο αλλά ήταν ευγενική και δεκτική. Με το που μπήκε, χωρίς προκαταρκτικά, το σκούπισε με μωρομάντηλο και ξεκίνησε την πίπα χωρίς προφυλακτικό. Ικανοποιητική σε διάρκεια, πολύ παίξιμο με τη γλώσσα, το λίπανε καλά το εργαλείο. Δεν έκανε deepthroat αλλά το κεφάλι το περιποιήθηκε δεόντως. Είχε πάρει μία στάση το πλάι μου που δεν μπορούσα να φτάσω το μουνί της αλλά είχα θέα την κωλάρα της στον καθρέφτη και δίπλα μου τα βυζιά της. Συνέχεια στα 4 με θεά στον καθρέφτη και ύστερα ιεραποστολικό. Συμμετοχή πολύ μικρή, καθόλου βογκητά (αν και αυτό εμένα προσωπικά δε με χαλάει) αλλά ευτυχώς όχι βαριεστημένα βλέμματα ή να μου πει να τελειώσω. Από πάνω μου είπε ότι δεν ανεβαίνει οπότε το ξαναγυρίσαμε στο πισωκολλητό για το φινάλε.
Συνολικά δεν ξετρελάθηκα κιόλας αλλά για τα λεφτά της είναι σίγουρα vfm. Αν κρατήσει τον ίδιο τιμοκατάλογο θα την ξανατιμήσω σίγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού