Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
8.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
5.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
2.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
7.0
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χμμμ;Στην αρχη εγινε μεγαλος ντορος με τα διαφορα που ακουγοντουσαν γυρω απο την περιβοητη ταινια με αστερι την τζουλια την καυλοπουτανιτσα που ηθελε ασφαλως να κανει και αυτο περα απο τους καλοπληρωτες βλαχους και μη που την περιτριγυριζαν ηθελε να κανει σουξε και σε πορνο αλα με λαθος τροπο κατα την γνωμη μου , τι πας και κανεις μωρη ταινια δηθεν και καλα οτι ειναι ενα βιντεο κλεμενο και παραμιθεια της χαλημας βγες καντο σωστα οπως πρεπει με χλιδατα ρουχα ομορφα γυρισματα και ωραιο καστινγκ να γουσταρει ο κοσμος αφου ηταν αναμενομενο να ανοιξει το δρομο σε αλες διασημες και μη καυλιτσες του χωρου να γινουν υπερθεαμα μπροστα στα ματια χιλιαδων θεατων .Το οτι την εχει δει σχεδον ολη η Ελλαδα την ταινια της πρεπει να τις βγαλετε το καπελο ασχετα αν την κραζετε η οχι το κοριτσι εφερε την προτοπορια στο ελληνικο πορνο μονο και μονο που συμετειχε και ειναι και γνωστη σε ολλους εμας ασχετα το ποσο καμμενη βλαμενη η δεν ξερω και εγω τι αλο το θεμα ειναι οτι πουλισε μαγκες και μπραβο της αλα και παλι λεω πως δεν το εκανε σωστα γιατι μπορουσε ανετα πολυ καλητερα παρατιριστε τσιμπουκι και γαμισι που κανει και βγαλτε απο το μυαλο σας οτι ειναι αυτη που ειναι αλα παρακολουθιστε και πειτε αντικειμενικα αν θα μπορουσε ανετα λεω να το κανει και καλητερα εγω το πιστευω πως και την τεχνη στο τσιμπουκι κατεχει και το γαμισι το παει καλα
ευχαριστω για την προσωχη σας .Κουλ
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού