Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294584
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μαγκες μολις γυρισα απο Πενυ και δεν νοιωθω τα ποδια μου...τι τσοντα ειναι αυτη...Σκαω¨μεταμεσονυκτια στο ιδρυμα και μου λεει η τσατσα η οποια ηταν ευγενεστατη οτι εχει την απολυτη καβλα για βαρδια στο στουντιο...σκαει το καβλοραπανο...με το κωλαρακι το γαματοκαι αρχιζει το παραμυθι...της λεω μης λεσ πολλα παμε να σε ξεσκισω μωρη καυλα...ελα ρε μου λεει να μου ξεσκισεις τη μουναρα να γινω η πουτανα σου...σκαω την πενηνταρου...μπαινω στο δωματιο και σε 5 σκαει το μωρο..εγω στο κρεββατι ...ερχεται μου πιανει τον πουτσο και με τραβαει μπροστα στον καθρεφτη...αρχισα και χουφτωνα βυζια κωλο οτι εβρισκα...μου τραβαει κι ενα γλωσσοφιλο και μου λεει...για μενα εχεις ξυρισει τη ψωλαρα και τα αρχιδια σου γαμια μου...για σενα μωρη πουτανα για να γινεις η καριολα μου το πουτανακι μου...το τι εγινε μετα αστε...τσιμπουκι μεχρι λαρυγγι φτυσιματα...τι ψωλαρα ειναι αυτη ρε καυλα να μου λεει και να στεινει το κωλαρακι της στον καθρεφτη και δωστου να καυλωνω...η πιπα συνεχιζοταν ασταματητα...γαμησι μεχρι τελικης πτωσης...πρωτα αυτη απο πανω, μετα στα πλαγια και τελος πριν χυσω στο στομα της (με καποτα)αγριο πισωκολλητο με τρελλα χαστουκια...βογγητα...και τρελλο βρησιδι που προσωπικα με τρελλαινει...Πενυ ξανακαβλωσα ερχομαιαιαιαιαι.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού