Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σκαω που λέτε μυτή σημερα το μεσημερακι Κροκέων. Είχα σταμπαρει τη Σιλβή απο καιρό λόγω της κωλαρας την οποια ειχα παρατηρήσει απο τις φωτο και ειχα διαβασει απο κριτικες. Περναω μέσα, η τσατσα πολυ ευγενική μου παρουσιάζει τη Σιλβή. Προκειτε για μια πολυ ψηλη ξανθια Τσεχα (1.80) με σωμα πολυ δυνατο, μοντελου θα ελεγα, μικρο βυζακι και πολυ καλη κωλαρα. Είναι αλλωστε το δυνατο της σημείο. Απο ηλικια γυρω στα 24 την κοβω. Αυτο που δεν μου πολυ αρεσε ηταν το πρωσοπο της. Για την αληθεια αλλιως το περίμενα και ψιλοξενερωσα. Τεσπα περασα μεσα. Ξεχασα να αναφερω οτι υπηρχε και αλλος συναγωνιστης πριν απο μενα για αυτο η τσατσα μου ειπε ευγενικα να περιμενω λιγο. Πληρωσα(απλο) και αραξα στο κρεβατι και περιμενα. Η αληθεια ειναι οτι περιμενα πολυ ,κανα 20λεπτο. Καποια στιγμη ανοιγει η πορτα και μπαινει μεσα το μωρο. Μου ζητησε πολυ ευγενικα συγνωμη που αργησε, με ασπαστηκε και γενικα σε πρωτη φαση μου εκανε καλη εντυπωση. Αφου γδυθηκε και φανηκε η κορμαρα της ξαπλωσε διπλα μου και αρχησε την κουβεντα. Που μενω, αν εχω παει ποτε Τσεχια κ.τ.λ. Ηταν πολυ προσχαρη, ευχαριστη και ανετη. Αισθανομουν λες και ημουν με την γκομενα μου. Η αλήθεια είναι ότι όταν παω σε στουντιο θελω η γκομενα να λεει λιγα και να κανει ολα εκεινα που χρειαζονται για να με καβλωσει. Αυτο η Σιλβή δεν το πετυχε. Αλλωστε στο στουντιο παω για να γαμησω και οχι για παρλα. Τελος παντων ξεκινησαμε. Πιπα ψιλοκαλη και ηταν δεκτικη σε χαδακια στο μουνακι της. Το καλο ηταν οτι μου εδειχνε πως δεν βιαζεται και πραγματι στην πορεια ηταν υπομονετικια και εκανε φιλοτιμες προσπαθειες. Αφου αλλαξαμε κανα 2-3 στασεις κατεθεσα με θεα την απιστευτη κωλαρα της. Στο τελος ξαπλωσε και επιασε παλι την κουβεντα. Η γκομενα με λιγα λογια ειναι ιδανικη για αγαπουληδες ή για αυτους που θελουν εξομολογηθουν τον πονο τους. Εν κατακλειδι, η Σιλβή ειναι πολυ καλη απο την ωρα που ξεκινα το σεξ μεχρι την ωρα που τελειωνεις. Στα πρωκαταρτικα δεν ειναι για τα δικα μου γουστα. Εγω θελω η πουτανα να με καβλωσει και οχι να με κανω να αισθανομαι οτι βρισκομαι με την ξαδελφη μου ή την καλυτερη μου φιλη ή δεν ξερω και γω ποια άλλη και συζηταμε τα προσωπικα μας. Επαναλαμβανω στο στουντιο πας για να γαμησεις. Η συμπεριφοαρα της κοπελας ηταν πολυ καλη δεν εχω παραπονο αλλα δεν θα ξαναπαω μαζι της γιατι δεν ανηκω στην συνομοταξια των αγαπουληδων. Για αυτο εισαι αγαπουλης, βουουουρ στη Σιλβή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Σιλβή
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού