Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400583
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι τρεις τελευταίες μου επισκέψεις σε στούντιο ήταν σκέτη απελπισία. Είχα αρχίσει να απογοητεύομαι. Αποφάσησα λοιπόν να εμπιστευτώ μια σταθερή αξία που λέγεται Αφροδίτη. Με την γκόμενα αυτή έχω πάει αρκετές φορές στο παρελθόν και ουδέποτε με απογοήτευσαι. Φτάνω λοιπόν στο στούντιο κατά τις 10 και βαλε. Μπαίνω μέσα η τσατσα πολυ ευγενική με ρωτησε αν θελω καφεδακι, ειπα απο μέσα μου γιατί όχι; Ουτως η άλλως ειχα αποφασήσει οτι θα έμενα. Περιμένω κανα διλεπτο και σκαει μυτη το Αφροδιτάκι. Οπως την είχα αφήσει την τελευταία φορά, αφου είχα κανα εξαμηνο να παω μαζι της. Για οσους δεν την ξερουν(αν και δουλευει χρονια στα ιδρύματα συγγρου-τριγγετα-ισμηνης και σια) πρόκειτε για μια σχετικα ψηλη καστανοξανθη Ελληνιδα με πολυ ωραιο πρόσωπο, καυλωτικό θα έλεγα, με καλόσχηματισμενο σώμα , με 2αρι φυσικο στητο βυζακι, και ωραιο κωλαρακι. Αφου η τσατσα εφοδιασε το δωματιο με πετσατα και της εδωσα το αναλογο τιμημα(απλο), περασα μεσα αραξα με το καφεδακι και περιμενα. Ειμουν μονος δεν υπηρχε αλλος συναγωνιστης. Μετα απο κανα 3λεπτο εφτασε το μωρο. Εβγαλε το ασπρο συνολακι της και και φανηκε το πολυ ομορφα μαυρισμενο σωμα της το οποίο μου ειπε οτι απεκτησε στις διακοπες της καθωτι δεν εχει καιρο που εχει επιστρεψει απο αυτες. Ξαπλωσε διπλα μου και με απαλες κινησεις μου εφερε τα βυζακια της στη μουρη μου. Τα εγλειψα αυτα και το σωμα της για κανα εξαλεπτο. Μυριζε καταπληκτικα ενας συνδιασμος θαλασσας αρωματος αντιλιακου. Η γκομενα ηταν σκετη καβλα. Στη συνεχεια παλι με αργες και απαλες κινήσεις εβαλε το σκουφακι και μου πηρε μια καταπλικτικη πιπα, επαγγελματικη θα ελεγα. Απο προηγουμενες συνευρεσεις μαζι της ηξερα ότι ειναι δεκτικη στα χαδια στο μουνακι της. Ετσι λοιπον δεν εχασα ευκαιρια. Αυτή το προχωρησε ακομα πιο περα ανοιγοντας τα ποδια της την ωρα της πιπας και εχωσα ολα το δακτυλο στη μουναρα της η οποια μοσχοβολαγε. Αυτος ο συνδιασμος δακτυλου και πιπας κρατησε κανα δεκαλεπτο. Το δακτυλο μου κυριολεκτικα ειχε μουλιασει! Η γκομενα δεν βιαζοταν καθολου και το απολαμβανε. Μετα με ρωτα καβλωτικα: Μωρο μου πως θες; Της λεω ελα απο πανω μου. Με καβαλησε με αργες κινησεις και εφερε τις βυζαρες στη μουρη. Η ιππασια κρατησε κανα τριλεπτο. Ειχα καβλωσει πολυ. Την εβαλα στο πλαι και μετα ειχα σκοπο και για πισωκολητο αλλα δεν αντεξα και κατέθεσα. Ηταν μια πολυ καλη εμπειρια και η Αφροδιτη μου απεδειξε για μια ακομη φορα οτι ειναι all time classic και τιμα τα λεφτα της με το παραπανω. Στην ουσια για τις τρεις αποτυχημενες επισκεψεις μου με την Αφροδιτη ρεφαρα και για μια ακομη φορα μου απεδειξε πως ειναι μια χρυση εφεδρια στα δυσκολα. Για μενα ειναι απο τις πιο ομορφες παρουσιες σε στουντιο, ειναι Ελληνιδα και αψογη επαγγελματιας. Αν και τις προηγουμενες φορες ειχα περασει αναλογα μαζι της, ειναι η πρωτη κριτικη που γραφω για αυτην. Για το αν θα ξαναπαω μαζι της; Απο ολα τα παραπανω νομιζω οτι δεν χρειαζεται απαντηση αυτη η ερωτηση. Γεια σου Αφροδιτακι. Υποκλινομαι στη χαρη σου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού