Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324811
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφησα και εγω τον τελικο του μουντιαλ στην μεση και πηγα να ριξω κανα γκολακι αλλα αφου δεν βρηκα αυτες που ηθελα ειπα να ξαναδωσω μια δυτερη ευκαιρια στην Τσικαμπουμ-Τζεσυ.!
...50 ευρω για ισπανικο το οποιο δεν πραγματοποιηθηκε γιατι λεει δεν μπορει με τα σιλικονατα βυζακια της.!!! Ε τοτε τι τα εβαλες τα ερμα??? και βγαλτε το ισπανικο απο το προγραμμα τι λετε ισπανικο.!! Καντε το Γαλλικο να μας βιδωνετε τον πουτσο.!!
Η Τζεσυ αν και μουναρα δεν δεν δεν.!!!
Ηρθε στο δωματιο με μια διαθεση τερμα κατω, δεν προσπαθησα και εγω να της την ανεβασω, προκαταρτικα οπως και την προηγουμενη φορα μηδεν, ισπανικο δεν, αλλα μου ξυγηθηκε 2ο γυρο πιπα. Την ανεβασα πρωτα απο επανω και τελειωσα ιεραποστολικα χωρις να εχει ριξει ουτε ενα χαμογελο, παρα μονο αυτο της καληνυχτας.! Το αν ηταν κουρασμενη ή δεν ηταν στις καλες τις...ας προσεχε ή ας καθοταν σπιτις της... ή στην τελικη ας εβγενε καμια βολτα με τον deker.!!! (deker μην παρεξηγηθεις)...

Τζεσυ ποτε θα φυγεις για Αθηνα?? Να ερθω να σου κουνησω το μαντιλι στον σταθμο.!!! Στο καλο και να μην μας ξαναρθεις πατατες εχουμε μπολικες.!

ΥΓ.Ξαλαφρωσα.!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού