Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από περιπλάνηση στην φυλής πέσαμε στο ζώο και να μας βρίζει κιόλας.....!!!!!!
Και επιστρέφω στο 86 δίνω τα 20 μπαίνω και περιμένω το φρούτο και καυλωμένος έρχεται αμέσως πως σε λένε της λέω μου έδειχνε με το χέρι το κρεβάτι ξανά ρωτώ τα ιδία. Την κάτσαμε λέω μέσα μου. Παει να βάλει προφυλακτικό της λέω χωρίς έλεγε τα δικά της και πάει πάλι της τραβώ το χέρι να καταλάβει το ζώο. Ξεκινά και ρίχνει τα μαλλιά μπροστά να μην βλέπω με το χέρι το έκανε και ακουμπούσε το κεφάλι επάνω άσε που μουρμουρούσε ( μάλλον με έβριζε ) ΑΙΣΧΟΣ........
Μου βάζει το προφυλακτικό σε πεσμένο παρόλο που το έκανε χωρίς λέω θα συνεχίσει πως το ήθελα ανοίγει τα πόδια παστώνεται με κρέμα και μου λέει έλα της λέω όχι και την διώχνω .Και συνέχισε να βρίζει στα ρουμάνικα στα βουλγαρικά δεν ξέρω ...
Βγαίνοντας την έριξα ένα χεσιμο και η τσατσα Ελληνίδα καθόταν στην καρέκλα και τα είχε χάσει...
Είναι οι δικοί της απέξω μου λέει .Εγώ λέω τις έδωσα 20 ευρώ αυτή τι έκανε για τα 20 ευρώ τι είμαστε μαλακες και ήρθαν να μας πάρουν τα χρήματα χωρίς να κάνουν κάτι εγώ για τα 20 ευρώ δουλεύω δυο ώρες και αυτή τα παίρνει σε πέντε λεπτά χωρίς να κάνει κάτι. δεν σου έκανε περιποίηση μου λέει παρά πολύ .Έτσι κάνουν πίπα της λέω άντε να μάθεις αλλιώς κάτσε απ έξω να δουλέψει άλλη.
Μήπως με περιποιήθηκε αν καταλάβατε εσείς !!!!!!!!!!
Τους λέω στο ιντερνέτ γράφονται όλα και δεν θα πατήσει κανένας εδω.
Θα ήθελα να μάθω πως την λένε .......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2010
Υπηρεσίες
experts
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
199
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού