Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271184
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη χθες στη Λαουρα. Αφου παρκαρα σχετικά άνετα, πηγα στο στουντιο. Καλη υποδοχη από τσα2 η οποία αφου περίμενα λίγο μου παρουσίασε τη Λάουρα. Απο εμμφανιση η γκόμενα σκίζει, πολυ καλή! Έχει πολυ καλό σώμα και πρόσωπο συμπαθητικό. Έχει και μεγάλο στήθος αλλά σε πρώτη φάση δεν το πρόσεξα καλά. Μπαίνω στα ενδότερα. Περίμενα λιγάκι και σκάει μύτη το Λαουράκι. Ανεβαίνει στο κρεβάτι και βγάζει έξω τις ΒΥΖΑΡΕΣ της! Μάγκες από τα καλύτερα βυζια που κυκλοφορούν. Μεσ'το τοπ 3 σίγουρα. Μιλάμε για ολόκληρα πεπόνια με εκπληκτική ρώγα. Για τους βυζολάτρες συνίστατε ανεπιφυλαχτα. Στην αρχή μου τρίφτηκε λίγο και στη συνέχεια τραβείχτηκε για το σκούφο. Λέω δεν αρχήσαμε καλά. Πάντως η πίπα της ήταν πολύ καλή, έδειξε ότι το κατέχει. Αφού τελείωνει μου λεέι μωρό μου πως θες; Οπώς καταλαβαίνετε δεν ήταν δυνατο να αφήσω έτσι αυτές τις βυζάρες. αφου τις έφαγα για κανα δίλεπτο μετά άρχησε το ματσ. Στην αρχή ιεραποστολικο, εν συνεχεία στο πλάι, μετά καβάλα και τέλος από πίσω με ομολογουμένως καλη θέα. Δε μπορώ να πω ότι από διάθεση ήταν κάτι το τρομερό, αλλά στα σύν της είναι ότι ήταν υπομονετικιά. Επειδη άργησα να τελειώσω δεν δυσανασχέτησε. Εντάξει δε τρελάθηκα κιόλας αλλά όχι πήγε τσάμπα το 50ρικο. Απλά μια καλή εμπειρία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού