Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561028
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη σήμερα το βραδυ κατα τις 9 στην Μόνικα. Μπαινω μέσα η τσα2 ευγενέστατη. Λεω καλά αρχήσαμε. Έρχεται η Μόνικα η οποία τελικά δεν είναι τοσο τούμπανο όσο φαίνεται στις φωτο. Το μόνο το οποίο μου έκανε πολυ καλή εντύπωση είναι το πράγματι εντιπωσιακό της στήθος(από τα καλυτερα που εχω πετύχει). Σώμα καλό και κωλο αρκετα καλό. Από φάτσα μετρια πράγματα και αυτό ήταν που με ψιλοξενέρωσε. Τελίκα πέρασα διότι μου αρέσει να δοκιμάζω καθετι καινουργιο και σπανια αποριπτω γκόμενα σε στουντιο, εκτος αν είναι τελείως σαύρα. Ενταξει η Μόνικα είναι όμορφη αλλά εμένα δεν μου έκανε κλικ. Αφού περίμενα κανενα 5λεπτο σκαει μυτη. φιλική στην αρχή αλλα στη συνεχεια μου έδινε την εντύπωση ότι βαριέται. Ασε που κάθε τρεις και λίγο πασαληβε το νιμου της. Από συμμετοχη δηλαδή... αμέτοχη. Αν προσθέσετε και ότι δεν μου έκανε κλικ όπως προείπα καταλαβαίντε ότι τα πραγματα δυσκόλεψαν για τον ...καταλαβαίνετε. Τεσπα με τα χιλια ζορια τελειώσαμε αφου και αυτή αρχησε να δυανασχετει. Στο τέλος μπανακι αφου το καταστημα διαθετη καθαρες πετσετες και τα σχετικα και όπου φυγει φύγει. Εν κατακλείδι η Μόνικα είναι μια όμορφη Σλοβακα οχι για τα δικά μου γούστα που δεν το πολυ κατέχει το άθλημα. Δεν θα ξανατολμούσα κατι μαζί της πάλι. Αυτά τα ολίγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού