Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 450990
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και με καθυστερηση γραφω αυτή τη κριτική για να αποτησω φορο τιμής στη Βανεσσα. Ηταν κατα τις 10 το βραδυ οπου επισκεφτηκα το εν λογο ιδρυμα. Η τσα2 ευγενική μου παρουσιασε τη Βανεσσα. Ενα απιστευτο μωρο οπως στις φωτο. Προσωπικα για μενα ειναι το στυλ τησ γκομενας που με την πρωτη ματια ευρωρευομαι! Baby face τελειο σωμα ,τελειο στηθος και μαλλι μελαχρινο φουντωτο. Οταν περασα στα ενδοτερα περιμενα λιγο γιατι ειχε και αλλους συναγωνιστες. Ο χωρος δεν ηταν και απολυτα καθαρος αλλα εχω δει και χειροτερα. Οταν ηρθε η Βανεσσα ηταν γλυκητατη και αφου αρχισε να μου τριβετε μου εφερε τις βυζαρες της στο στομα μου. Επαθα πλακα για μενα το τελειο βυζι και η τελεια ρογα. Στη συνεχεια πανω απο 2 λεπτα στοματικο (μετριο, με χερακι) και ακολουθως ηρθε απο πανω. Η βασιλισσα καθησε στο θρονο της! Συνεχεια ιεραποστολικο και κλεισαμε με πισοκωλητο οπου η θεα της κωλαρας της μαγικη. Προσωπικα για μενα απο θεμα εμφανισης ειναι απο τις ωραιοτερες γκομενες που κυκλοφορουν. Απο θεμα διαθεσης σιγουρα υπαρχουν και καλυτερες. Εννοειτε οτι θα την ξανατιμήσω. Γεια σου Βανεσσαρα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού