Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325903
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατάθεση χτες βράδυ στην περιβόητη Γερμανίδα Jessy, η οποία όπως μου είπε σήμερα κλείνει τα 23 οπότε όσοι θέλετε να της κάνετε κανένα δώρο σήμερα (από 40 € και πάνω) και να τη χύσετε (με σαμπάνια εννοείται) σπεύσατε.
Aπό πλευράς εμφάνισης, κοντούλα, μικροκαμωμένη, όχι skinny αλλά με νορμάλ κιλά, ίσιο μαύρο μαλλί, ωραίο πρόσωπο και βυζί κωνάτο (σιλικονάτο δλδ). Ήταν η πρώτη που είδα στη βόλτα και αυτή στην οποία κατέληξα τελικώς, μιας και ξεχωρίζει εμφανισιακά λόγω της γενικότερης μετριότητας που επικρατεί στα σπίτια.
Δε χρειάστηκε να περιμένω καθόλου μιας και δεν υπήρχαν άλλοι όταν πήγα για την κατάθεση, μάλιστα μπήκαμε ταυτόχρονα στο δωμάτιο με τη Τζέσυ και ξεντύθηκα με αυτήν να με κοιτάει (λίγο cult φάση). Αποτυχημένη προσπάθεια για χαζοκουβεντούλα (από ότι κατάλαβα δεν της αρέσουν οι αναφορές στη χώρα της) μου είπε όμως για τα γενέθλιά της όταν την ρώτησα για ηλικία. Προκαταρκτικά χάδια με το βλέμμα μου στραμμένο σχεδόν αποκλειστικά στο στήθος της (το οποίο άρχισε να κουνάει και να επιδεικνύει) μιας και ήταν κάπως αγέλαστη. Ξεκίνημα με πίπα, πολύ καλή, σε κάποια φάση άφησε το πρόσωπό της ακίνητο και εγώ γαμούσα το στόμα της, κάτι σαν face fuck αλλά όχι dt, καυλωτικό πάντως.
Στο ιεραποστολικό νορμάλ, το φιλί στο λαιμό δεν της άρεσε, γενικά είχε ένα βλέμμα ελέγχου για ύπαρξη τυχόν αραχνοειδών στο ταβάνι, όχι ιδιαίτερη συμμετοχή. Στο πισωκολλητό πολύ καλή, δεν είπε όχι στη σφαλιαρίτσα και ξεκίνησε δυνατό σφυροκόπημα με καλά στησίματα, τέντωμα της πλάτης και κραυγούλες. Πολύ ωραίο αν και είπα από μέσα μου "αν νομίζεις ότι θα με τελειώσεις τόσο εύκολα είσαι γελασμένη". Μετά από αρκετά λεπτά και αφού ένοιωθα το τέλος να πλησιάζει της ανέβασα από πάνω, το οποίο όμως δυστυχώς δεν κατέχει. Στην αρχή φοβήθηκα ότι θα μου κάνει ζημιά και αναγκάστηκα να μετακινηθώ για να πάρω τη σωστή θέση. Έβαζε όλο τα βάρος στα πόδια μου και με πονούσε. Εν πάσει περιπτώσει με τη θέα του προσώπου της τελείωσα. Καληνύχτισε και έφυγε.
Συνοψίζοντας, όμορφη κοπέλα, στα συν η πίπα και το πισωκολλητό, στα πλην το cowgirl, κάπως απόμακρη και αποστασιοποιημένη αλλά χωρίς τα όχι και μη ή γενικότερα σπάσιμο. Για μία φορά αξίζει σίγουρα, για περισσότερο μόνο αν η νέα επίσκεψη ή το επιπλέον χρήμα ζεστάνει κάπως την κατάσταση.
Γράφοντας τώρα την κριτική συνειδητοποίησα και την πουστιά της τσατσάς, της είπα θα δώσω 40 € και της έδωσα 50ευρο, μου λέει όταν βγεις θα σου δώσω τα ρέστα και δεν τα είδα ποτέ. Τσάμπα τα επιπλέον 10 € που αντιστοιχούν σε ισπανικό το οποίο φυσικά δεν έγινε. Μαύρο λοιπόν στη τσατσά που ήταν κάπως γυφτόφατσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού