Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325793
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιτέλους μπορώ να βάλω κ δεκάρια..! Είναι καιρός που θέλω να γράψω κριτική απ' τις τελευταίες μου επισκέψεις, αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα λόγω χρόνου.. Αλλά η Αντριάννα είναι μια περίπτωση που δεν μπορείς να την αφήσεις να περάσει έτσι..
Λοιπόν, όπως φαίνεται έχει γίνει ένας χαμός μ' αυτήν κ τη φίλη της τη Τζέσυ τις τελευταίες μέρες που 'χουν ανέβει Σαλονίκη από Αθήνα.. Λίγο-πολύ όλοι οι συναγωνιστές έχουν περάσει να τη δουν κι έχουν γράψει εντυπώσεις, αλλά ας κάνω κι εγώ μια σύντομη περιγραφή..
Ξανθιά, ψηλή 1,80, εμένα πάντως με τις γόβες με περνούσε σε ύψος.. Εντυπωσιακή με ωραίο σώμα, ούτε πολλή γεμάτη, ούτε πολλή αδύνατη, με ωραίες καμπύλες στα κατάλληλα σημεία.. Οι καλοσχηματισμένοι βύζοι της, σιλικονάτοι όπως μου 'πε, εμένα δε μου φάνηκαν καθόλου σκληροί.. Μαυρισμένη κ με πολλή απαλή επιδερμίδα.. Εμφάνιση μοντέλου με λίγα λόγια, κι απ' ότι μου 'πε έχει κάνει κ φωτογραφήσεις στην πατρίδα της την Ισπανία..! Βασικά, όποιος έχει δει τις παλιές της φωτογραφίες είναι έτσι ακριβώς κ στο πρόσωπο κ στο σώμα.. Στο πρόσωπο θα 'λεγα ότι έχει ακριβώς το κατάλληλο πρόσωπο γι' αυτή τη δουλειά, δεν είναι άγγελος αλλά είναι πολύ σέξι..! Φαίνεται να 'χει κάνει κάποια επέμβαση στα χείλη, αλλά όχι κι ότι τραβελοφέρνει..! Εκτός κι αν θεωρείτε κι ότι η Αντζελίνα Τζολί πχ. μοιάζει με τραβεστί..! Από ηλικία έχω την εντύπωση, ότι είναι κάπως παραπάνω από 26 που δηλώνει, αλλά αυτό το λέω από ένστικτο, γιατί όπως είπα από εμφάνιση σκίζει..!
Γενικά, θα λεγα ότι είναι μισο κλικ κάτω από εμφάνιση από την Κάρολαϊν, που δουλεύει στα σπίτια της ίδιας αλυσίδας στην Αθήνα κ περιμένω πως κ πως να τη φέρουν κι αυτή εδώ πέρα κάποια στιγμή, κ χτυπιέται στα ίσια με τα κορυφαια σιτυτουρ που 'χουν ανέβει Σαλονίκη, Λολίτα κ Κίμπερλυ..!
Κι εννοείται ότι είναι κ πολλή πειποιημένη κ καθαρή, όπως πρέπει να 'ναι μια πολλή καλή επαγγελματίας..! (Γιατί τον τελευταίο καιρό σε πολλές επισκέψεις μου σε σπίτια μου φάνηκε ότι τα κορίτσια μύριζαν κάπως.. Δεν ξέρω αν ήταν ο ιδρώτας τους ή δεν πλένονταν σωστά..)
Για την συνάντηση δεν έχω να πω πολλά, γιατί δεν κράτησε κ πάρα πολύ με τέτοια μουνάρα δίπλα μου, γι' αυτό δεν μπορώ να κρίνω καλά την απόδοσή της.. Πάντως έδειξε καλή διάθεση κ συμμετοχή για όσο κράτησε.. Κι όλο ευγενική κ χαμογελαστή.. Να σημειώσω ότι πήρα το απλό των 40, κ σίγουρα θα πάω να την ξαναδω, καθώς απ' ότι μου 'πε θα κάτσουν όλο το καλοκαίρι με τη φίλη της τη Τζέσυ..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού