Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325895
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για γαμήσι πήγα, με γάμησε στο τέλος.
Επίσκεψη στον εν λόγω χώρο ο οποίος είναι απο τους αγαπημένους μου στην Θεσσαλονίκη. Δυστυχώς αυτή την φόρα δεν έμεινα ευχαριστημένος οχι τόσο απο την κοπέλα παρά απο τον χώρο. Ξεκίνοντας απο την είσοδο μου τα δωματια ήταν φούλ κανόνισα με την τσατσά ότι ήθελα τζακουζάκι οπότε περιμέναμε να αδειάσει μιας που είχε βάλει πελάτη χωρίς πρόγραμμα τζακούζι.
Η κοπέλα έσκασε μύτι μετά απο λίγο μιας που άδειασε το πρώτο δωμάτια με ένα χαμόγελο και ενα πολύ γοητευτικό περπάτημα. Μοίραζε Hello στους καθησμένους αγωνιστές της βίλας. Μπορώ να πω οτι λόγω της τσοντοεμφάνισης όλοι περνούσαν χωρίς δεύτερη σκέψη. Αφού άδειασε και το τζακουζοδωμάτιο και η τσατσά ετοίμασε τον χώρο πέρασα μέσα. Αυτό μου με ενόχλησε για ακόμη μια φορά στο συγκεκριμένο δωμάτιο δεν ξέρω πως είναι τα άλλα μιας που έχει πολύ καιρο που μπήκα σε αυτά είναι η έλλειψη κρεμάστρας για τα ρούχα. Επίσης πεταμένες θήκες προφυλακτικών δίπλα στο κρεβάτι.Συνήθως δεν έχει ούτε σαμπουαν ή σαπούνι, σήμερα όμως είχε. Τέλος το τζακουζάκι σαν να θέλει το service του.
Στα επί της κοπέλας τώρα έσκασε μύτι μετά απο λίγη ώρα ξεντυθήκε έδεσε τα μαλλιά της ψηλά για να μην βραχούν και βουρ στο τζακούζι το οποίο είχε νορμαλ θερμοκρασία αλλά αυτή καιγόταν και μου έλεγε να βάλουμε κρύο νερό γιατι το μουνάκι μου θα πάρει φωτια και χιχι και χιχι. Αράζουμε στο τζακούζι φιλάκια στις βυζάρες τις και στην κωλάρα της αυτή φιλάκια παντού ρώγες κτλ. Πίπα δυστακτικά χωρίς προφυλακτικό και χωρίς να τον ανοίξει για λίγα δεύτερα γιατι μετά απο λίγο προφανώς γεύτικε υγρά οπότε κόψαμε. Εδώ είναι και το αστείο της υπόθεσης μιας που έψαχνε σαμπουάν για μασαζάκι, προσφέρθηκα και εγώ να πεταχτώ μέχρι το ντούζ, παντόφλες γιοκ οπότε τρώω μια γλύστρα και γκόλ δίπλα στον κάδο, έβαλα γκολ για την Εθνική μας μιας που αυτή απέτυχε στο μουντιάλ. Ξανά μέσα στο τζακούζι χαιδέματα ελεύθερο δάκτυλο και στο μουνί και στην κωλάρα της. Πίσω στο κρεβάτι με πίπα με προφυλακτικο και 69, γύρισμα σε ισπανικό φωνάζοντας fuck me fuck me και απο πίσω το χιχι χιχι το οποίο ήταν ψιλοξενέρωτο στην όλη φάση γιατι μου θύμιζε την εποχή μου στο λύκειο που φασόναμε τα πιτσιρίκια και ήταν όλο μα και μου και χιχι. Γαμησάκι απο μπροστά ωραία αίσθηση της μουνάρας της και αυτή να δαγκώνει τα χείλη της και να πιάνει τις βυζάρες έδειχνε οτι γουστάρει. Το γυρίσαμε απο πάνω και έρχεται το δεύτερο γκόλ μωρό μου κουράστηκα θέλω air γιατί έχω άσθμα. ""ntouf ????"" Με τα πολλά μου τον έπαιξε και τελείωσα. Επίσης σε κάθε πρόταση τελειώνει η τελεια και μπαίνει το χαζογέλιο της χιχιχι. Συμπέρασμα για ενα απλο 40αρι καλή είναι να πεις ότι γάμησα και μια τσοντοπουτάνα. Πολύ μη και μου και αυτό με το ασθμα ? Ίσως και μια δοκιμή της κωλάρας της η οποία μου την πρότεινε για next time. Μονο που next time γιοκ my dear.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού