Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366527
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απ' το απόγευμα είχα αποφασίσει ότι ξημερώματα θα κατέλειγα σε στούντιο γι'αυτό και μπήκα στην σελίδα έκανα τσεκ σε φοτό και κριτικές (μιας και ήθελα να δοκιμάσω καινούριο φρούτο) και κατέλειξα σ'αυτήν την επιλογή. Από ότι φαίνεται στις κριτικές είχα διαπιστώση ότι στο θέμα της ποιότητας των υπηρεσιών της κοπέλας, υπήρχε ένα κενό.
Anyway... μου έμεινε απ'την κριτική του whowho πιο κάτω "Δε χορταίνεις να τη χαιδεύεις, να τη φιλάς και να τη γλύφεις... Μετάνιωσα που δεν ζήτησα το 69" και στην θέα αυτής της γυναικάρας λέω αμέσως στην τσατσα "69". Απ΄τις πιο όμορφες, αλλά και καυλιάρες κοπέλες της πιάτσας. Μακρύ, μαύρο μαλλί, πανέμορφο στήθος, φυσικό και αρκετά μεγάλο, ψηλή με ατελοίωτα πόδια και ένα όμορφο πρώσοπο, πολύ γυναικείο (δεν θύμηζε κοριτσάκι).
Ντουζάκι και μετά από λίγο νάτος ο κορίτσαρος. Ιταλίδα μου είπε (λες?). Μου σκούπισε την πλάτη, λίγη κουβεντούλα και πάμε... Περιτό να σας πω οτί ήταν απ' τις λίγες φορές που είχα κ@υλώσει πρίν καν με ακουμπήσει. Ευτυχώς για μας και γι'αυτήν είναι τόσο κούκλα που μπορεί να μην φανεί η αδυναμία στα προκαταρκτικά. Σχετικά γρήγορα πήγε να μου περάσει το προφυλακτικό και ενώ πήγε να αρχίσει το τσιμπούκι, εν μέρη από φόβο να μην γίνει κάτι που δεν θα μου άρεσε και εν μέρη επειδή δεν κρατιόμουν να την γλείψω, της λέω "να σε γλείψω πρώτα εγώ?". "Ευχαρίστως" μου λέει, ξαπλώνει και ανοίγει τις ποδάρες της. Παράδεισος η θέα. Το έλειωσα στο γλέιψιμο. Γλύκισμα, εξεραιτικής ποιότητας, για καλοφαγάδες. Αν μου πέρασε η ιδέα κάνα δυο φορές να διακόψω και να προχωρίσουμε, τα βογγητά, η συμετοχή, ο τρόπος που το έπαιζε και μου έδειχνε που της αρέσει περισσότερο, με έκανε να μην θέλω να σταματήσω. Γλύψειμο σε κοιλιά, ανεβαίνοντας και επικεντρώνοντας στο υπέροχο στήθος, και εκεί απλά μπήκα και δεν ήθελα να ξαναβγώ. Όλη η φάση έγινε με αυτήν ξαπλωμένη (στον κώλο της). Κρατήθηκα αρκετή ώρα, επιταχύνωντας σταθερά και όταν σκέφτηκα να την γυρίσω στα 4, αυτή μου φιλούσε το στήθος και ήταν κολημένη πάνω μου λες και (λέμε τώρα) έχυνε. Οπότε τελείωσα εκεί...
Πέρασα πολύ καλά, θα την επισκευτώ ξανά, όπως και δήποτε. Είναι τόσο καυλιάρα και όμορφη που αν φτιάξει τα προκαταρκτικά της (θέλει αρκετή δουλειά νομίζω) θα μπεί στην δεκάδα των καλύτερων. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα και ... φροντίστε να μπήτε ορεξάτοι για γλέιψιμο.
Καλές αναβάσεις!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού