Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325814
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφου δεν σταθηκα τυχερος με την Τζεσυ, ειπα να προσπαθησω και με την Αντριανα που μεχρι χθες ονομαζοταν Ροζα, αν και δεν μου γεμισε το ματι εμφανισιακα. Ρισκαρα για την Αντριανα, ψιλη ξανθια ανοιχτοχρωμα, με εντονο μαυρισμα και αυτη, βυζαρες τουμπανο σιλικονι σκληρα στην αφη, προσωπο ωραιο αν εξερεσεις τα χειλια της που καπου διαβασα οτι ειναι προσθετο αξεσουαρ! και δεν μου αρεσαν, την δειχνουν μεγαλυτερη παρα ομορφοτερη, σωμα λαμπαδα.! επιδερμιδα απαλη χαλαρη,φορουσε και κατι καλτσες δυχτιοτες, παντα ευγενικη απο την αρχη μεχρι το τελος, χαμογελαστη σε ρωταει πως θελεις να γινουν ολα, προγραμμα το ιδιο, ισπανικο το οποιο εκτελεστηκε σε τσοντα-βερζιον.! Συνηθως μου το κανουν εγω απο κατω, αυτη το εκανε αντιθετα κοιταζοντας με στα ματια και λεγοντας μου προστυχολογα. Πιπα καλη με λιγο δοντακι δεν σε απογειωνει ομως. Προκαταρτικα με τα βυζια της σε ολο μου το σωμα, χτυπημα του πουτσου στα βυζια της, φιλακια και γλυψιμο τις ρωγες μου.! ιεραποστολικο με το ενα ποδι στον ομο και αλαγη στα πλαγια, ποδαρες ατελειωτες, ανεβασμα απο πανω σε ρυθμο τσοντας, να ποιανει τα βυζια της και να αυξανει ρυθμο, εως οτου της τον εκοψα γιατι θα εσπαγε το κρεβατι, της ζητησα να ελατωσει λιγακι πραγμα που το δεχτηκε και με εναν καυλωτικο ρυθμο δαγκωνοντας τα χειλια της τελειωσα μεσα της. Σηκωθηκε με αποχερετησε και εφυγε.
Περασα πολυ καλητερα απο χτες βραδυ, αξιζε η Αντριανα...αν καταλαβα καλα απο βδομαδα βραδυ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού