Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263324
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετα απο μια περιπλανισι στα πολισιχναστα σοκακια τισ μπουρδελομανασ φιλις,το ενστικο του μπουρδελοτσαρκοβιου μασ οδιγισε στο πολιτελεστατο στουντιο τισ αγιου μελετιου! μακραν ο καλιτερος χορος απο αποψι καθαριοτιτας και φισικα πολι ατφοσφαιρικο και ρομαντικο περιβαλλον οστε να σιμβαλει στιν χαλαροτιτα του καθε ανχομενου μπουρδελιαρι!

μεταμεσονιχτια βαρδια ι νταρντανοπουτανη τσεχα καρολινα!

τροφαντουλικο εκφιλο πουτανιδιο με καυλοτικες ζαρτιερουλες ιποσχομενο να ρουφιξει μεχρι τιν τελευτεα σταγονα ολο το πιρκαυλο ιγρο πιρ τον απανταχου γκαυλιαριδον!

για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αδαμαστον αμαζονον σινιστατε ανεπιφιλακτα...!

αν και δεν σιγκαταλεγετε στα γουστα μου, το ενστικτο του γνισιου μαχιτι-μπουρδελιαρι με οδιγισε στο πορνοδοματιο!

πιστεψτε με δεν το μετανιοσα!

μπενει λοιπον μεσα στο δοματιο με τοσι ορεξι ετοιμη να κατασπαραξει τιν μαλαπερδα μου!

αρχισα να τις χουφτονο τις ζουμερεσ βιζαρες τισ και αυτι για να με ευχαριστισει μου εβαλε τιν μουρι μεσα στα κανονια τισ και τα κουνοουσε περα δοθε! απιθανι εμπιρια!

τετιουσ βιζους δεν εχο ξαναδει στιν μπουρδελοκαριερα μου!

με ξαπλονει στο κρεβατι, ντινει το πεος μου σαν αποκριατικι καποτα και ρουφαει ιδονιστικα και ιγρα το μεγα δρακοντα!

ιταν τοσο ιγρι και γριγορι ι πιπα που παραλιγο να αδειασο τουσ ιδονιστικουσ χιμουσ μου προορα!

και ι ναυμαχια του βιζαρονε ξεκιναι!

τιν σταματαο και τιν γιριζο πισοκολιτα οπου τιν σφιροκοπουσα και κρατιομουν απο τα κινιτα τις χερουλια...αυτο ιταν! τα φλοκια ταλαντευτικαν ριθμικα μεσα στο αερουχο χορο του καποτιδιου!!!

δινατι εμπιρια για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αμαζονον!!!

σινιστατε ανεπιφιλακτα!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα σιγουρα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2008
Όνομα κοπέλας
καρολινα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanasis33100

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού