Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324814
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα λογω πολλου φορτου τελευταιων ημερων ηθελα να κανω ενα σουπερ δωρο στον εαυτο μου! Αρχικα θα πηγαινα με κανα call girl αλλα τελευταια στιγμη και αφου ειδα την στηλη μπουρδελοκατασταση ειπα να παω στην νεα κορασιδα εκ γερμανιας Τζεσυ! Παω απο το μπουρδελακι, παιρνω προγραμμα 120 ευρω τζακουζι! Μπενω μεσα ολα κυριλε, αραζω στο τζακουζακι και περιμενω την κοπελα, να πω επισης οτι την κοπελα δν την ειχα δει απο πριν! ηταν ηδη με πελατη και ειχε και εναν ακομα αναμονη, μονο το τζακουζο δωματιο ηταν ελευθερο. Τεσπα να μην τα πολυλογω, ερχεται η Τζεσυ και μενω ΠΑΓΩΤΟ!!! Τι Σωμα! Τι ΠΡΟΣΩΠΟ!!! και φυσικα τι ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!! Παιδια σοβαρα η τυπισα εσπασε τον παγο και τις αμφιβολιες που εχω οταν βλεπω μια ΜΟΥΝΑΡΑ που λεω ε ενταξει φολα θα ειναι αφου ειναι ωραια, αλλα ΜΠΑ! ειναι μολις 23 χρονων και καυλωνει ευκολα!!! Αφου κατσαμε και τριβομασταν στο τζακουζι μετα την πηγα στο κρεβατι για 69. την ρωτησα αν θα βαλει τζελ γιατι αμα εβαζε δν θα την εγλυφα, σιχαινομαι ΦΟΥΛ, αλλα μου ειπε μονο αν χρειαστει, που σιγα μην χρειαστηκε με αυτα που της ειχα κανει και ειχε γουσταρει. Η αληθεια ειναι τελιωσα ψιλογρηγορα που σημαινει οτι ξερει να γαμιεται και αφηνει να κανετε εσεις παιχνιδι! θα την ξανασυναντησω σιγουρα την επομενη φορα που θα μου κανω δωρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Υπηρεσίες
GetYouBarbara
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
10.222
Πόντοι:
17.815
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού