Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έπισκεψη εχτες στον συγκεκριμενο οικο ανοχης που εχω ξαναερθει αρκετες φορες και ειχα αναμεικτα συναισθηματα απο διαφορες κοπέλες! Έδω ποιο πολυ εχω πάρει την μαρία ! Κλάσικα εμφανισιακά την ξερουμε ! Αλλα τώρα ομως καταλαβα οτι το βυζι της είναι ανυπαρκτο επειδη αλλες φορές φορουσε κανα σουτιέν στητο και ετσι εδειχνε οτι είχε κατι ,αλλα τώρα που το δα γυμνο ,αστο,φαε λιγο κοτοπουλο Χαμόγελο! Ο λογος που την εχω πάρει πολλες φορές ειναι επειδη της αρεσω ( γούστα) και ετσι νοιωθω ανετα ! Αλλα αυτη δεν μπορεί να τιμησει τόσα λεφτα που εχω χαλάσει για αυτη? Τι να πείς! Τσατσα μετρια συμπεριφορα εως σπαστικη! Δέν έκανε καθολου ζέστη και μεσα το κλιματιστικο στην φουλ ψηξη ,ξεπαγιασα! Να μην λεω πολλα και σας κουράζω,η μαρια μπηκε μετα απο κανα 5λεπτο ,με μια περιεργη στολη! Δεινω ρε πουστη 50 ευρω και μου γυρνάει 20 και 10 ευρω σε ψηλα,ημαρτον δηλαδη! Ξεκινησε αμεσως χωρης πολλα λογια,μια πιπα καλη και αργη οπως της το ζητησα! Περνάει κανα 3λεπτο και της ζητάω να ανεβει πάνο μου,ανεβένει και αρχησε να πονάει με το ζορι μπηκε! Μα καλα τόσο στενη ειναι? Της είπα να πηδαει και αυτη εκανε τον κινεζο κουνιοταν μοναχα! Την αλλαζω στα 4 επειδη εκει τα δεινω ολα,αλλα και εκει εκανε την πουστιά της εσπρωχνε προς τα πισω για να με εμποδηζει να μπαινω βαρβάτα,εσπρωχνε αυτη πισω εγω,ξανα τα ιδια παλη ποιο πισω εγω κοντεψα να πέσω ,και ετσι ο μήτσος επεσε ηρωικα! Είχε ομως και λιγο φιλοτιμο να μου την πέξει στο τελος για να αφοδευσω το ασπρο υγρο μου αλλα και εκει με σπαστικές φράσεις οπως > ασε μας μωρε ,ενας πακιστανος και κανα δυο ρουμανακια! Παλη καλα που κατέθεσα .! Τεσπα,εγω δεν πεζει να ξαναπαω εχει πέσει πολυ μα πολυ το επιπεδο της τωρα πλεον κανει για μεταξουργείο! Εαν δεν διαβάσω καποια κριτικη οτι έχει βελτιωθει ,και αν δεν βελτιωσει λιγο το βυζι της δεν πέζει να την πάρω ξανα τα ιδια και τα ιδια μου κάνει εγεινε και αυτη ξεπέτα να ουμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού