Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
..για μία ακόμα φορά βρέθηκα στο γνωστό δρόμο.. ήμουν ενημερωμένος για το πρόγραμμα, και φρόντισα όλες οι εξωτερικές εργασίες της ημέρας να είναι γύρω απο το Σ.Πάτση..

Μπαίνω λοιπόν, άλλη μια ευγενικότατη κυρία επι της υποδοχής, η οποία και κατά την έξοδο με χαιρέτησε ευγενικά, ακούω το μαγικό ονομα,και βγαίνει το θεϊκό πλασμα μα το δυκτιο το της.......... έτσι κι αλλιώς θα πέρναγα, αλλα η ζημιά΄ήταν ακόμα μεγαλύτερη!

Μικρή η αναμονή και η κεφάτη Σϊντυ περνάει στο δωμάτιο... Μιλήσαμε λίγο και δέχτηκα και παρατήρηση... ότι εξαφανίστηκα, για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο...Γλυκιά μου Σϊντυ, αγαπητοί αναγνώστες, σε πικάντικες λεπτομέριες δεν θα μπώ... Σημειώνω δε τα καταπληκτηκά προκαταρκτηκά, γλύψιμο.. απ τη κορφή μέχρι τα νύχια και στοματικό απ τα καλύτερα!! Δεν μπορουσα να αντισταθώ στο να περιποιηθώ την μυρωδάτη και πεντακάθαρη Σίντυ...κάτι το οποίο για μία ακόμα φορά φάνηκε να απόλαυσε!! Ακολούθησε δυνατό και συνάμα πρόστυχο σφυροκόπημα, για να έρθει το τέλος..

ήταν μία ακόμα όμορφη εμπειρία, έχω γράψει αρκετά για την συγκεκριμένη κοπέλα! Δεν είναι, για πολλούς όμορφη, για τα δικά μου γουστα έχει γλυ΄κα και αισθησιασμό, της αρέσει η δουλειά της και τιμάει τον πελάτη. ξέρει να σε κερδίζει. περασα ένα όμορφο πρωινό, μισή ώρα σχεδόν στο δωμάτιο (δεν μου έχει ξανατύχει)...
καλή εβδομάδα και σ εσένα Σίντυ και θα τα ξαναπούμε.. σύντομα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
53
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού