Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στις 6/6/10 ξημερώματα Κυριακής μετά απο άκαρπη αναζήτηση στη Φυλής. Η Άννα ειναι σχετικά ψιλή μελαχρινή κοπέλα αρκετά εντυπωσιακή τουλάχιστον οπως φαίνεται στην βόλτα στο σαλόνι...απο κοντά το πρόσωπό της μου έβγαζε μια "βλακεία" :p
Η τσατσά πολύ ευγενική αναφέρει το πρόγραμμα της κοπέλας το οποίο περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό. Δεν μπορούσα παρα να αποχωριστώ τα 20€ και να περάσω στο δωμάτιο.
Το δωμάτιο φαίνεται αρκετά καθαρό για τα δεδομένα του Μεταξουργείου και λέω "φαίνεται" γιατι πανω στο κρεββάτι υπήρχαν αμφιβόλου προελεύσεως υγρά τα οποία πιθανολογώ οτι ήταν είτε απο την "κατάθεση" του ποηγούμενου πελάτη είτε ζουμάκι απο την κωλάρα της Άννας. Αμέσως ενημέρωσα την τσατσά η οποία πολύ ευγενικά μου έδωσε καινούριο σεντόνι.
Μετά απο μικρή αναμονή μπαίνει η Άννα και ξεκίνησε να μου πιπιλίζει το στήθος. Μετά το πιπίλισμα πήγε να τον πάρει στο στόμα οπου της ζήτησα να μου βάλει προφυλακτικό για να συνεχίσει. Η πίπα της δεν ήταν κακή αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Όση ώρα τον είχε στο στόμα της της χάϊδευα την κωλοτρυπίδα απαλά με το δάκτυλο το οποίο με άφηνε και της το έβαζα κατα διαστήματα αρκετά μέσα στην τρύπα της. Επίσης όπως είχε τοποθετήσει το σώμα της κατα τη διάρκεια της πίπας μπορούσα να βλέπω τον πάτο της στον καθρέπτη το οποίο με έκανε πύραυλο πολύ γρήγορα...
Μετά απο 1-2 λεπτά πίπας της είπα να έρθει απο πάνω μου πράγμα το οποίο προσπάθησε να αποφύγει λέγοντας μου οτι δουλεύει 6 ώρες συνεχόμενα και αν ήθελα να το κάνουμε στα 4. Έτσι την γύρισα στα 4 και αφού έκανα μερικες αναγνωριστικές παλιδρομήσεις στο μουνί της, τον έχωσα σιγά σιγά στην ίδη χαλαρωμένη σούφρα της. Η πίσω πόρτα της κοπέλας δεν είναι ξεχειλωμένη, είναι όμως σχετικά χαλαρή απο τους προηγούμενους συναγωνιστές. Την πήδηξα περι τα 8-10 λεπτά σε αυτή τη στάση απολαμβάνοντας τον κώλο της και βάζοντας το εργαλείο μέχρι τέρμα...Αφού ήρθε το τέλος και βγάζοντας τον έξω υπήρχε ποσότητα μερέντας περιμετρικά που ευτυχώς ήταν μόνο πάνω στο προφυλακτικό και δεν δημιουργήθηκε κανένα πρόβλημα.
Η Άννα μου είπε "ευχαριστω" ?! και αποχώρησε.
Θα την συνιστούσα για 1 φορά και κυρίως σε λάτρεις της πίσω πόρτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
488
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού