Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα μετα την βροχή το πρωί στο 40, οχι για πολλα πολλα ειχα πολύ καιρό να πάω με γυναίκα.
Πολύ ευγενική η Τζέσικα, μαλλον ειναι βραζιλιάνα, μιλήσαμε για λίγο αλλα και μόνο που με κοίταγε με τα γλυκά ματάκια της με κάβλωσε, δεν κρατιόμουν άλλο και της λέω κορίτσι μου τι στάση σε ευχαριστεί περισσότερο? Τοτε σηκωνεται γδύνεται σιγα σιγα και αρχίζει να μου δέιχνει πως να της το βάλω, καθώς το καβλί μου ηταν ήδη φουσκωμένο.
Άρχιζα να παίζω με το μουνάκι της και ενω την έβλεπα στα μάτια, παίρνει την κατάσταση επάνω της και άρχισε να με φιλάει και ενω επαιζε και αυτη με το μουνάκι της, αρχισε να κατεβαίνει όλο και πιο χαμηλά οσπου έφτασε στο υγρό καβλί μου. Κάβλωνα συνέχεια, σταμάτησε για καποια στιγμή και μου λέει τώρα η σειρά σου μωρό μου!
Την πήρα σε πολλές στάσεις και μόλις πρίν να τελειώσω με παρακαλάει να μου τον πάρει αλλη μια φορά στο στοματάκι της, γίνεται να αρνηθείς? Τελικα το τέλος ήρθε αμέσως μετά μέσα στο στομα της. Δεν υπάρχουν αλλα λόγια, το κορίτσι ήταν τέλεια σε όλα, υπομονετική, και πάρα πολύ γλυκιά. Φιλάκια μωρό και θα σου έρχομαι συχνά!
Θα έβαζα σε όλα 10 αλλα δεν ειμαι "παλιος"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού