Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζεσικα ενω την ειχα δει και σε αλλες τσαρκες κατα καιρους, δεν με ειχε "τραβηξει" να την παρω, σημερα την ειδα με ενα δικτυωτο και με κατι τεραστιες μποτες και αρχισα να παιρνω στροφες! Επιασα λιγο κουβεντα με την τσατσα, ευγενεστατη και χωρις να κοιταει να αρπαξει φραγκα, μου ειπε οτι παιζει πολυ καλη ποδολαγνεια καθως το κατεχει το αθλημα. Σκαω τα φραγκα ελπιζοντας να με "ανταμειψει" η κοπελα. Στο συγκεκριμενο στουντιο τις περισσοτερες φορες που εχω παει εχω μεινει ευχαριστημενος, και οπως και τις αλλες, και αυτη η φορα ηταν ωραια. Εμφανισιακα μπορει σε μερικους να μην αρεσει και τοσο η Τζεσικα καθως το σωμα της ναι μεν καλο αλλα εχει μερικα σημαδακια. Γουστα ειναι αυτα βεβαια! Με το που μπηκε, ξεκινησαμε κουβεντα, μου ελεγε οτι ειναι μιση Ιταλιδα ( αν θελω το πιστευω, αλλα ετυχε να μιλησουμε και λιγο στα Ιταλικα καθως απτα φοιτητικα χρονια κατι θυμαμαι.. ) και αλλα διαφορα, και φτιαχτηκε ενα ωραιο κλιμα.
Ξεκινησε με παιξιμο στον πουτσο και μετα της ειπα να βγαλει τις μποτες να τον παιξει με τα ποδια της. Το κατεχει μπορω να πω, οπως και στην πιπα ειναι αρκετα "δοτικη" και ξερει τι κανει ανα πασα στιγμη. Με ρωταει μετα για την σταση που θελω, την πηρα μονο στην κανονικη ( ιεραποστολικη ) καθως γουσταρα να βλεπω τα ματια της. Λες και γαμας την γκομενα σου, με μενα τουλαχιστον ετσι εκατσε η φαση! Ωραιο μουνακι, σκετο λουκουμι, ξυρισμενο και καθαρο, και στο γαμησι αγκαλιες, μερικα φιλακια και χαδια και παιξιμο με τις ρωγες που με τρελαινει. Δεν αργησα και παρα πολυ να χυσω δυστυχως! Μετα αραξαμε λιγακι τα ειπαμε και παλι και μου ειπε οτι θα με περιμενει στο μελλον. ( καλα παιζει και να μη με θυμαται προφανως αλλα τελος παντων λες και εχει σημασια..! ) Σωστη η Τζεσικα, πολυ σωστη σε ολα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού