Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλο μήνα?Α καλά!Χθες επισκεφτηκα το εν λογο στουντιο.Πρωτη φορα παω σε αυτό και ήταν η χειριστη εντύπωση.Ο χώρος ειναι πολυ ωραιος και καλοκαιρινος με γοργονες,κουπια και καραβακια στους τοιχους.Αλλα η τσατσα δεν κολλαει με το όμορφο συνολο.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!Ουτε προγραμματα ειπε,ουτε ποια κοπελα εχει ειπε,ουτε στο μπανιο με αφησε να παω γιατι απαγορευεται να παω εκει.Ευτυχως τα εσωσε η Αννα-Μαρια που με αποζημιωσε με το χαμογελό της και όχι μόνο!!!Οπως ειχα γραψει και σε αλλη κριτικη η Αννα-Μαρία μπορεί να μην ειναι το τοπ μοντελ αλλα σιγουρα σε κερδιζει για πελάτη από τη πρώτη στιγμή.2η φορα μαζί της και 2η φορά πέρασα ΣΟΥΠΕΡ!Αρχιδογλύψιμο κορυφαίο και πίπα διαρκειας!Μου εκανε κι άλλα αλλά δεν χειάζεται να επαναλαμβάνουμε τα ίδια και τα ίδια.Το στησιμο της στα τέσσερα είναι πραματικα ολα τα λεφτα!Η ρογα της ειχε γινει σαν καραμελα και την πιπιλισα σαν γλυφιτζουρι!Τοτε ειναι που ηρθε η τσατσα εξω απο το δωματιο και εκανε τα δικα της.Ευτυχως η Αννα- Μαρια την εγραψε και αυτό το εκτιμησα.Αλλαξαμε ποζες και οταν τελιωσαμε εψαξα χαρτι να σκουπισω τη τσαπου μου αλλα η τσατσα όπως φαίνεται δεν είχε βάλει.Αντε να πας να βρεις καμια αλλη δουλεια γυναικα μου!Α ρε Αννα- Μαρια αν δεν ήσουν εσυ ουτε εγω ξερω τι θα έκανα!!!!
Αν με αφηνε το σκηνικο θα εβαζα στη συμμετοχη της κοπελας 9 οπως και στο χωρο γιατιο ειναι πολυ ωραιος αλλα στη τσατσα θα εβαζα ασο!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού