Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χριστινα η Πολωνεζα.! Επεστρεψε ξανα για να μας τρελανει. Μετα απο λιγη ταλαιπωρια καταφερα να ποιασω κενο δωματιο. Προγραμματακι με ισπανικο και να σου η Χριστινα μετα απο λιγη ωρα. Για οσους δεν την ξερουν την κοπελα αναφερω οτι ειναι ξανθια ψιλη, προσωπακι ωραιο εμενα μου αρεσει, βυζαρες σιλικονατες παρα πολυ καλη δουλεια σε σημειο να αναρωτιεσε αν ειναι φυσηκες. Σωμα λαμπαδα κωλαρακι ωραιο και επιδερμιδα απαλη και χαλαρη. Αρχισαμε τα παιχνιδακια κατευθειαν πανω στο κρεβατι αφου την επεξεργαστηκα και με επεξεργαστηκε και αυτη αρκετα περασε την καποτα επαγγελματικα με το στομα και αρχισε μια παρα πολυ προστυχη πιπα, τον χτυπουσε στην γλωσσα της στα βυζια της βγαζοντας προστυχες φωνουλες. Πηρε και θεση για ισπανικο που το εκτελεσε αψογα.! Με την μια χωρις να της το ζητησω ανεβηκε απο πανω οπου με ενα ωραιο ρυθμο συνοδευομενος απο βογγυτα παρα πολυ πιστευτα εδειχνε να το απολαμβανει, παραληλα ευχαρηστιομουνα τους τελειους βυζους της, ζουσα μια εμπειρια γαματη και δεν ηθελα να τελειωσει με τιποτα οσπου τελειωσα εγω.! Μετα εκατσε λιγακι στο κρεβατι κανα 2λεπτο και τα ειπαμε...
Αν και τελευταια πριν εξαφανισθει απο την Σαλονικα δεν λεγοντουσαν και τα καλυτερα για παρτη της η Χριστιναρα επεστρεψε ανανεομενη και δυναμικη. Πιστευω αν και θα την χασουμε σε λιγο καιρο παλι, να μηνει ετσι οπως την ειδα εγω χθες και να βαζει φωτια στα σεντονια.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού