Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ύστερα απο μια μικρη τσάρκα στην φυλης που κλασικα ειταν τα ιδια προσωπα ειχα στοχο να παω στην Αντριαννα ξανα,μιας και δεν ειχα ορεξη να κανω παραπανο τσαρκα διοτη η ζεστη ειταν αφορητη! Είχα πάρει πριν 2 μηνες περιπου την κυρια και θυμοταν την φατσα μου!Η τσατσα τυπικη της εδωσα το 20αρικο και μπηκα μεσα και περιμενα την θεια Αντριαννα! Αρχησε τα γλυκολογα και τα κολακευματα μολης μπηκε !Ενιωσα πολυ ωραια! Φιλια παντου ,απο τα μαγουλα μεχρι τα μπουτια ,κοιλια κλπ! Ενα τελειο γλειψιμο αρχιδιων,που ακομα το σκεφτομαι και καυλωνω! Υστερα απο αυτα τα τοπ προκαταρκικά πραγματικα τοπ,καμια αλλη δεν μου εχει ξανακανει τετοια για αρχη αλλα τη συγκρινεις την 45αρα με τα νιανιαρα της 20αρες που ουτε να τον πεζουν δεν ξερουν? Τεσπα αρχησε η πιπα που με εστειλε στα ουράνια,δεξια,αριστερα,τη τον ρουφαγε,μια τον εφτυνε ετοιμος να χυσω και της ζητησα να σταματησει ! Ανεβηκε απο πάνο για αρχη με καλη συμμετοχη αλλα λογο ζεστης μου επεσε λιγο! Κάνενα προβλημα μου εκανε ξανα πιπα να μου ξανασηκωθει! Πάμε ιεραποστολικο οπου εκει δεν ξερω πρωτη φορα μου σηκωθηκε με τανα τοσο πολυ ! Της τον εβαλα μεσα και αρχησα ενα γρηγορο σφυροκοπημα οπου καταλαβα οτι της αρεσε τρελα ,αναστεναζε και μιλαγε ρωσικα!
Και για τελος της ζητησα πιπα ακαποτη αλλα οχι να χυσω στο στομα της αλλα στα βυζια της και ετσι εγεινε! Πραγματικα τα δωμάτια γεματα ,αναμονη 10λεπτα στο σαλονι και 15 λεπτα μεσα,συνολο 25 ειναι πολυ διασημη στην περιοχη ! Η υπομονη της ομως το παν,τοσο προθυμη να σε κανει να τελειωσεις και να φυγεις ευχαρηστημενος ! Τα εχει τα χρονάκια της φακιδες και ριτιδες στο προσωπο,πρεπει να ταν πολυ ομορφη ομως οταν θα ταν 25-30! Αξηζει πολυ,σπανια να βρεις μια 25αρα στην περιοχη να τα κανει ολα αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού