Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καποιες φορές η πείρα δεν αντικαθίσταται με τίποτε.Και η δική μου ηλικια μαζί με την πείρα μου έδειξαν τον δρόμο.Ειχα αρκετά ραντεβου μιας-δυο ώρων με ρωσιδάκια και λετονάκια.Τον Γενάρη συνάντησα την Εμιλυ για ένα δίωρα.Τότε έγραψα οτι αν μπορούσα θα έκανα ένα long date μαζί της.Το διήμερο αυτό το κατάφερα και το κανόνισα.Ναι εγω την περίμενα στο αεροδρόμιο την Θεσσαλονίκης και δεν είμαι ούτε γέρος ουτε άμυαλος και έχω δεί πολλές γυναίκες,Προσωπική γνώμη του φίλου λοιπόν για την Εμιλυ.Ισως σκέφτεται μόνο με το κάτω κεφάλι..’Οποιος όμως σκέφτεται και λίγο με το μυαλό κάνει όπως και εγώ,αν το σηκώνει η τσέπη του φυσικά και δεν ειναι ψιλικατζής.Επειδή δεν σας νοιάζουν αυτά σας περιγράφω το διήμερο που ειχα με την Εμιλυ σε ένα όμορφο Ελληνικό νησί.Οταν πρόκειται να περάσεις πολλές ώρες με μια γυναίκα,πολλά πράγματα πρέπει να πάνε καλα εκτός απο το κρεββάτι.Αυτό με ένοιζε πρωτίστως φίλοι και ειμαι πλέον βέβαιος οτι η κοπελλα ειναι γεννημένη γι αυτό.¨Αριστη παρέα,τρυφερή όταν χρειάζεται,καυτή όταν πρέπει,σιωπηλή όταν το απαιτούν οι καταστάσεις.Θέλει όλα να ειναι σε τάξη,έχει μαζί της ένα σωρό καλλυντικά και τα απλώνει με τάξη μέσα στο δωμάτιo.Πραγματική κυρία αλλα και πράγματική σέξυ γατούλα στις ιδιαίτερες στιγμές,Δεν χρειάζεται να ξαναγράψω όσα έχουν ήδη γραφτεί απο άλλους,Το υψηλό επίπεδο συμμετοχής και διάθεσης.Η κοπέλλα το ζεί και το κάνει με φυσικότητα.Προσωπικότητα και θηλυκότητα ταυτόχρονα.Την είδα ντυμένη με τζην,με απλά εσσώρουχα,με μαγιώ,με μίνι φούστα ξεσκηκωτική,με κοκκινο απαλό φορεματάκι.Μου ερχόταν να τη φάω,Τόσο γλυκειά και χαριτωμένη!Δεν ειναι λίγο να ξέρεις οτι αυτή όμορφή κοπελλα ειναι έστω κι για δυό μέρες δική σου!Και δίνεται πραγματικά αν της φερθείς σωστά.Οσοι θέλετε μόνο μια κορμάρα για πήδημα,σκεφτόμενοι μόνο με το κάτω κεφάλι,ατυχήσατε,το πιο πιθανό ειναι να μην την ξανασυνατήσετε ποτέ.Ψάξτε για κοπελίτσες που δίνουν τα πάντα για λίγα ευρώ,αλλα σαν συντροφιά ειναι αποτυχία.Να μην τα πολυλογώ φίλοι.Πέρασα υπέροχα και νομίζω κι αυτή,Αν μπορέσω θα το ξανακάνω έστω κι αν με χαρακτηρίσουν μερικοί σαν εάν παππού που μου τρέχουν τα σάλια μόλις δώ γυναίκα.Απλώς δεν μπορούν να εκτιμήσουν ένα άκριβό κόσμημα και τρέχουν σε φτηνές απομιμήσεις.Αυτά τα ολίγα απο ένα ξεμωραμένο μεσήλικα......σκεφτόμενο με το πάνω κεφάλι όμως

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ημέρες
Κόστος συνάντησης
2500
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2012
2500 euro και δεν γάμησες κώλο???χάχα.εμείς οι ψιλικατζήδες όπως λες με 200 γαμάμε και κώλο......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1