Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 198 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443200
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη σημερα το μεσημερι στο εν λογω στουντιο μετα απο καβλες οταν ειδα τις βυζαρες της Μονικας στο site...τσατσα ευγενεστατη...μολις βλεπω το κοριτσι με τα βυζια τουμπανα και την κωλαρα λεω εδω ειμαστε...καταθετω τον οβολον μου και ορμαω...κανω ντουζακι...και σε 5 σκαει το κοριτσι...με.... ενα εντελως χαζο υφος...ωχχχχ λεω...δεν μου αρεσει αυτο...προκαταρτικα μηδεν...κατι ψιλοχαζα φιλακια στο στηθος και αυτο ητανε...εγω ορμηξα στα μασταρια και τα αρμεξα λεμε...μετα απο λιγο φοραει σκουφο κι αρχιζει ομολογουμενως μια πολυ καλη πιπα με deeeeeppp throught πολυ καλο...για αρχιδογλυψιμο ουτε λογος...κανενα φτυσιμο που με καβλωνει ...τιποτα ρε αδερφε...στο 5λεπτο καβαλαει το κονταρι που καθοταν καμαρωτο...καλα μπασιματα εκανε...αλλα καθοταν σαν καδρονι ρε πουστη μου κανενα βογγητο εστω και ψευτικο...εκει πηρα τα ινια στα χερια μου...την γυρναω πισωκολλητο και την αρχιζω ενα σφυροκόπημα με θεα την ομολογουμένως φοβερή κωλαρα της που κουνιοταν ολο το κρεβατι...την πλακωνω στα χαστουκια...η κορασιδα μουγγγγγααααααααα...τι εγινε λεω ρε καμια πλαστικη κουκλα γαμαω?....μετα απο προσπαθεια εχυσα...ε δεν ηταν και οτι καλυτερο...εγω δεν ξαναπαω παντως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού