Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
σημερα κατηφοριζοντας για δουλειες εκανα μια σταση για μπαρβαρα αλλα θα λειπη για 1 μιση μηνα μου ειπε η τσατσα. οποτε μερασα στιν βικυ απο πωλονια κατα δηληση της. δεν το μετανιωσα αλλα θελη δουλεια ακομα στιν πιπα της. οποτε σκαω το 20 αρικο και περναω. πριν προλαβω να ξεντηθω ερχετε. πολλη νωρις ειρθες της λεω.
δεν πειραζη μου λεει. να πλυθω λιγο της λεω. με την υσυχια σου μου λεει.
οποτε ξαπλωνο και αρχισα τα τριψηματα τις. μεγαλεσ βιζαρεσ παντος ειχε 4αρες περιπου στο 170+ μελαχρινη στο σωμα, και μεζ μαλι παραλαγησ με μαυρο τελοσ παντον καπως ετσι. γλυκο πρωσωπο και γενικα κορμαρα.
αρχιζουμε με ακαποτη αλλα δεν τιν εγλιφε η μαλον ο τροποσ που τιν εγλιφε ειναι να βγαζη την γλοσσα της οπωσ το φιδι ατραπιεα. μαλον φοβονταν μην τιν δαγκωση η πουτσα μου
παμε ενα 69 της λεω? να καυλοσω περισοτερο. μιν ανισιχης εχουμε ορα μου λεει.
ειχε πολι ομορφο μουνι χωρις κρεμα αλλα μου εδοσε τιν εντιποσι οτι καθωνταν ετσι να μιν φτανο τηιν κλιτοριδα τισ. οποτε πια καυλομνοσ πολλη τισ γυρναω στα 4 και την αρχιζο ενα πολι αργριο σγιροκοπιμα. οπου σε καπια στιγμι παρατηρω οτι με το ενα χερι τισ εσφικσε το σεντονι.
εντυποση μου εκανε.
εκανα μια καλι καταθεση πισοκολιτα και το ευχαριστιθηκα.
δεν το κλεο το 20αρικο παντος.
θα μπορουσε να ιταν και χειροτερα.
ειχε πολι ομορφουσ και αφρατους γοφους και ενα τατουαζ αριστερα στιν ομοπλατη τις.
ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού