Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οταν τα φωτα ειναι χαμηλα στο σαλονι δεν μπροερεις να παρατηρησεις την κοπελα πολυ καλα και ετσι την πατας πολλες φορες! Δεν ξερω και εγω γιατη μπηκα ,μαλλον λογο καυλας! Μετριο υψος,φενεται ψηλη με της γοβες ,καστανομαλλα,μετριο προσωπο και σωμα! Η τσατσα μες την ειρωνεια,οχι σε μενα ,αλλα γενικα σε πολλους πελατες! Μπηκα μεσα,και περιμενα! Με εβαλε σε ενα μετριο απο αποψη καθαριοτητας δωματιο και ετσι περιμενα! Αργησε λιγο και εξαιτιας της εχασα το πρωτο ημιχρονο του τσου-λου! Καλα τοσες ωραιες ειχε τι σκατα ηθελα με αυτη τωρα? Μπαινει,κα γρηγορα πιπα! Ακαποτη στην αρχη μετρια προς καλη! Συνεχεια με ιεραποστολικο που δεν ενοιωσα καν τιποτα διοτηειχε βαλει τοσνους κρεμας και ο μητσος επεσε ηρωικα! Την γυρναω για κολο ,αλλα τι κολο να παρεις οταν η κολοτρυπιδα της ειταν καταμαυρη? Λεω γαμα το μην τα μερεντιασουμε ξανα! Δεν φωναζε καν και συμετοχη 0! Κολιλα μεχρη τελικης πτωσης,κωλος με σπυρακια! Της λεω να μου την πεξει να τελειωνουμε και ουτε αυτο δεν εκανε κουραστικε λεει και τελιακα την επεξα μονος μ,και αυτη με αγκαλιαζε,ασε μας μωρη αν ειταν καθομουν και σπιτη μου ! Με εγλειφε και στα μαγουλα και το σαλιο της μυρηζε πεος πακιστανου,ηρθα σπιτη και εκανα μπανιο με μπενταντιν! Το χειροτερο σπιτη απο αποψη καθαριοτητας στο σεξ! Και το καλυτερο,πριν καλα καλα τελειωσω μου πεταει το θεικο > της λεω καλα τα λεμε αλλη φορα( ποτε δλδ)! Αρχησα να την πεζω μπας και τελειωνα ,αλλα η καριολα η τσατσα ουτε αυτο με αφησε να κανω χτυπαγε την πορτα! Χαλια γαμησι σε νυχτα γενεθλιων μου και νυχτα τσαπνιονς λιγκ,δεν ξαναπαω με 5 ευρω! Μην πηγενετε ρε ουτε εσεις θα κολησετε κατι,ολλες εκει μεσα κανουν ακαποτα σε πακιδες και μετα γλωσοφυλα σε εμας,θα μας κολησουν τπτ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού