Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215114
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκίνησα πάλι να κάνω μια επισκεψούλα στα κόκκινα σπιτάκια με σκοπό να βρώ ενα καυλιάρικο μώρο να το πηδήξω. Η Λίντα βρισκότανε στο δεύτερο σπιτάκι από τα δύο που ήτανε ανοιχτά και ήτανε συγκεκριμένα έξω από το σπιτάκι και προφανώς με είδε όταν εγώ μπήκα στο πρώτο για να ρίξω μια ματιά στην πρώτη κοπέλα που βρισκότανε στο μεσαίο σπιτάκι αφού με κοίταξε και την κοίταξα. Δεν προτίμησα την πρώτη κοπέλα και έφυγα καρφί για την Λίντα την οποία και μου υπέδειξε ο τσάτσος που καθότανε έξω μαζί της. Έδωσα τα 30 εύρο και κατευθύνθηκα στο δωματιάκι. Η Λίντα, ένα μώρο με πλούσιο στήθος και πολύ καλό στήσιμο μετά απο δύο-τρεία λεπτά ήρ8ε στο δωμάτιο. Μετά τις πρώτες τυπικές συστάσεις, μου έκανε πίπα αφού μου έβαλε το προφυλακτικό και αλλάζοντας δύό στάσεις εκσπερμάτωσα. Ιδιάιτερη εντύπωση μου έκανε το τατουάζ σκορπιός πού είχε πάνω απο το τριχωτό του αιδοίου της το οποίο όταν τελειώσαμε και πλενότανε παρατήρησα πως τελείωνε στο πίσω μέρος του ποπού της ξεπροβάλλοντας την ουρά του στο σημέιο οπου βρίσκεται η λεγόμενη "ουρίτσα" της. Έμεινα ευχαριστημένος με την επίσκεψη μου αλλά όχι απόλυτα ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
manolatsi
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού