Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215157
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον καταρχας μαγκες που εχετε αυτη τη σελιδα εχω να σας πω ενα μεγαλο μπραβο γτ αλλιως δε θα μαθαινα το villa erotika.
Δευτερα 10/05/2010 βαζω 100 ευρω στη τσεπη και ξεκιναω να κανω μια ωρα δρομο. Ειχα διαβασει πολλες κριτικες πιο πριν και ετσι ηξερα τι με περιμενει, για τις γκομενες και για τα προγραμματα.
Μπαινω στο πρωτο (απο την εισοδο) σπιτακι. Ο τσατσος γαμω τα παλικαρια. Αφου ηρθε η κατερινα και την ειδα ειπα οτι μια χαρα ειμαι εδω. Κανονιζω με τον τσατσο για 100 ευρω και λεει 20 λεπτα, αλλα επειδη πηγαινα πρωτη φορα εκει θα μ αφηνε 25!!! Παμε τωρα στο ζουμι. Εν τω μεταξυ ημουνα και λιγο (λιγο μονο???) κομματια. αφου περιμενα κανα μισαωρο να τελειωσει ενα αλλο παλικαρι μπαινω και γω. Η κατερινα ηρθε χαμογελαστη, (εγω παντα ψιλοκομματια). Με ξαπλωνει και αρχιζει να με χαιδευει παντου. Εκει ανατριχιασα!!! Αρχισα να καυλωνω...η κατερινα πηρε το εργαλειο μου στο στοματακι της (αφου εβαλε πρωτα το σκουφακι) και αρχισε μια κλασικη πιπα. Μετα ανεβηκε πανω μου και αρχισε να κουνιετε πολυ ομορφα...τεσπα...τη γαμισα σε 5-6 στασεις και σε δεκα λεπτα τελειωσα (μου ειπε οτι αργησα)ενω τη γαμουσα με δυναμη στα τεσσερα. Μετα το κλασικο μασαζακι (μια μαλακια και μιση). Κατα τη διαρκεια του μασαζ γυρισα αλλιως ωστε να καθετε πανω στο πουτσο μου και να καυλωνω καλυτερα. Σε λιγο αφου πηρε παλι πιπα (αυτη τη φορα με δικια μου προτροπη) αρχισα να τη γαμαω και παλι. μαλλον επειδη ημουν ψιλοκομματια δεν μπορουσα ευκολα να χυσω (μαλλον αρχισε κιολας η γκομενα να με ξενερωνει). εκει που τη γαμουσα αρχιζει παλι την πιπα μπας και χυσω (εκει ειχε ξενερωσει σιγουρα), αλλα εγω τιποτα. Μου λεει τελειωσαμε, και τις λεω λιγο ακομα. Λεει περασε η ωρα ( απ εξω ΄περιμενε κοσμος). δε γαμιεται λεω, ετσι οπως ειμαι τωρα και ως αυριο να τη γαμω δεν παιζει να χυσω παλι. κοιταω το ρολοι και βλεπω οτι ειχαν περασει 20 λεπτα, αρα ειχα αλλα 5 !!!! δεν ειπα τιποτα. αφου την ευχαριστησα και αυτη και τον τσατσο εφυγα.
Λοιπον απο σωμα η γκομενα γαμαει...πιπινι τελειο... το μαλλι της χαλια.
Αλλα η συμπεριφορα της για το χρονο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Φενοταν και κουρασμενη, αλλα ρε φιλε εμενα στ αρχιδια μου, 100 γαμημενα ευρω πληρωσα, και οπου πληρωνω τα φραγγα μου θελω αυτο που μου προσφερουνε και οχι κατι λιγοτερο. Στο villa θα ξαναπαω και αυτη τη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος.
τη κατερινα μαλλον δε θα τη ξανατιμησω....καλα γαμισια αλανια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού