Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215163
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκίνησα με 100 ευρό στην τσέπη με σκοπό να κάνω μια επίσκεψη στα κόκκινα σπιτάκια το πολύ των 50 ευρό. Η Νατάσσα βρισκότανε στο τελευταίο σπιτάκι με την σειρά που τα επισκέφτηκα και η ίδια αφού με χαιρέτησε και μου συστήθηκε με πολύ ευγενικό τρόπο μου πρότεινε το πρόγραμμα των 100 ευρό το οποίο περιελάμβανε μασάζ με γαλάκτωμα, πίπα χωρίς προφυλακτικό στάση 69 και παρατεταμένη διάρκεια επίσκεψης. Δέχτηκα και προχώρησα προς το δωμάτιο όπου και μετά από όχι πολύ ώρα ήρθε και η Νατάσσα. Οφέιλω να ομολογήσω εδώ πως μετά την επίσκεψη μου η οπόια ήταν η δεύτερη με την συγκεκριμένη κοπέλα, χωρίς όμως η ίδια να αναφέρει κάτι για αυτό, εκμνυστηρέυτηκα την εμπειρία μου σε ένα κολλητό μου, προτείνοντας του να την επισκευτεί και αυτός. Η Νατάσσα μπήκε στο δωμάτιο και αφού με ρώτησε πως με λένε και διάφορα άλλα πράγμα κάτι το οποίο έκανα και έγω, δεν γδύθηκε αμέσως και άρχισε να περιποιήται το πέος και τους όρχεις μου με το στόμα της. Η ίδια φάνηκε να το απολαμβάνει ενώ εγώ καθ' όλη την διάρκεια της έγλυφα το στήθος, πιπίλιζα τις σκουρόχρωμες στητές της ρόγες και έβαζα δάχτυλο στο υγρό μουνάκι της το οποίο είχε μουσκέψει όπως ήταν φυσικό και την κάτω περιοχή από το στριγκάκι της. Ενθουσιάστηκα με το στήθος της οποίο ήταν αρκετά μεγάλο και στητό. Της ζήτησα να κάνουμε στάση 69 και εκέινη γύρισε αμέσως αφού έβγαλε το στριγκάκι της και συνέχισε να απολάμβανει το πέος μου πάλι χωρίς προφυλακτικό όση ώρα εγώ έγλυφα όλη την περιοχή του αιδοίου της μέχρι τον πρωκτό. Αφού τελειώσαμε την στάση 69 της ζήτησα να ξαπλώσει ώστε να ανεβώ επάνω της και να άρχισει το βασικό μέρος του παιχνιδιού. Εκείνη μου φόρεσε το προφυλακτικό και εγώ άρχισα να μπαινοβγαίνω με δύναμη στο καυτό μουνάκι της το οποίο έσφιγγε με ικανοποίηση όση ώρα εγώ της το ξέσκιζα. Της έκανα στη συνέχεια πισοκωλλητό και ανέβηκε και για αρκετή ώρα από πάνω μου. Ανταλλάξαμε κάποιες ατάκες καθ' όλη την διάρκεια αυτού του μέρους οι οποίες ήτανε κατα κύριο λόγο δικές της και μου άρεσε ο χαμογελαστός τρόπος με τον οποίο εκέινη τα έλεγε σε μερικές από τις οποίες απάντηση μου ήταν η σιωπή μου. Στη συνέχεια είχε μέινει το μασάζ με το γαλάκτωμα και αφού γύρισα μπρούμητα εκέινη ανέβηκε απο πάνω μου και μου έκανε ένα καταπληκτικό μασάζ. Δεν μπορώ να πώ οτι δεν έμεινα ευχαριστημένος μιας και μετά το μασάζ εκέινη δέχτηκε να τελειώσω στο στόμα της. Σας προτέινω να επισκευτείτε την Νατάσσα ανεπιφύλακτα έστω και με το πρόγραμμα των 30 ευρό, όπως είχα πραγματοποιήσει εγώ την πρώτη φορα που την επισκεύτηκα, αν και πέρασε αρκετός καιρός απο τότε που την επισκεύτηκα και μπορεί να μην βρίσκεται πλέον εδώ, χωρίς αυτο να σημαίνει οτι στο μέλλον είναι απίθανο να ξανασμίξουν οι δρόμοι μας. Να 'σαι καλά Νατάσσα και ευχαριστώ για όλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
manolatsi
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού