Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215168
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Λαρίσα ήταν ένα ύπεροχο θυληκό με πολύ καλό στήθος και με πολλά, άλλα προσόντα, τα οποία την κάνανε σε γενικές γραμμές: το κάτι άλλο. Με το που μπήκε στο δωμάτιο με γλυκοκοίταξε, χαμογέλασε και μου έδειξε να καταλάβω με τον τρόπο της οτι της άρεσα και ανέβηκε χωρις να γδυθεί στο κρεββάτι. Στη συνέχεια κατευθύνθηκε αμέσως προς στο κάτω μέρος του σώματος μου. Εγλειψε αρκετή ώρα τους όρχεις μου και ενθουσιάστηκε με το οργανό μου αφού όπως μου είπε και η ίδια της άρεσε. Χαμόγελο Όταν μου φόρεσε το προφυλακτικό μου πήρε μια εξαίρετη πίπα και εγώ καθ' όλη την διάρκεια δεν σταμάτησα να της πιάνω το ήδη υγρό μουνάκι της που είχε μουσκέψει ακόμα και το άσπρο δαντελωτό στριγκάκι της. Στην αρχή ενώ το έπιανα άπο πάνω από το στριγκάκι της μετά έβαλα το χέρι μου από κάτω από αυτό και εκείνη έδειξε εμφανώς ικανοποιημένη. Κόντεψα να χύσω πολλές φορές όση ώρα εκέινη έδειχνε να απολαμβάνει την πίπα που μου έπερνε, αλλά κρατήθηκα γιατί δεν ήθελα να τελειώσωα τόσο νωρίς. Γέυτηκα πολλές φορές τα υγρά της με τα δάχτυλά μου και μου αρνήθηκε να της τελειώσω το γλυφομούνι που της ξεκίνησα μια και είχα πάρει το πρόγραμμα των 30 ευρό το οποίο δεν συμπεριλάμβανε κάτι τέτοιο. Την γάμησα σε τρέις στάσεις και έδειξε να απολαμβάνει το γαμήσι μαζί μου. Πολύ όμορφη εμπειρία η Λαρίσα και σας την συστήνω ανεπιφύλακτα! Έγω πάντος αν ξαναβρώ την ευκαιρία θα την ξαναπροτιμήσω με κλείστα τα μάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
manolatsi
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού