Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπον συναγωνιστες, η κριση χτυπαει παντου, ετσι ειπα να την βγαλω με κατι φτηνοτερο των στουντιο κ.λ.π. Επισκεφθηκα λοιπον το εν λογω μαγαζι και μονο χαμενος δεν βγηκα! Η Ισαβελα ειναι μια ψηλη κοπελα με φυσικο μετριου μεγεθους στηθος, απιθανη κολαρα και ενα μονιμο χαμογελο. Οταν μπηκε στο δωματιο μου ζητησε να γυρισω και αρεχισε κατι γλυψιματα κατι δαγκωματακια κατι τριψιματα με το στηθος απο πανω ως κατω. Συν ενα τριλεπτο μασαζ! Με γυρισε κι αρχισε η μαχη! Φιλια στα ποδια στο στηθος στο λαιμο στα αυτια και βεβαια μην ξεχναμε τον Περικλη εκει στα χαμηλα! Την παλεψα για λιγο κι αφου δαχτυλιασα φιλησα και χουφτωσα σηκωθηκε κι μπηκε στο ντουζ ! Μαλακας εγω λεω αυτο ηταν γεια σας.. Αμ δε γυρναει και μου κανει ενα 69 που παραλιγο να χασω τον Περικλη. Πριν προλαβω να πω τιποτα σηκωνεται ορθια στο κρεβατι και κανει βαθυ καθισμα και τον βαζει σιγα σιγα στο κωλο! Αφου κουνηθηκε πανω κατω για λιγο μου κανει μιση στροφη χωρις να το βγαλει και ειμαστε σαν ταφ! Παλι χωρις να τον βγαλει γυρναει τελειως και μου φατσα καρτα το μουνακι της για παιξιμο εν οσο βλεπω τον Περικλη να χανεται μεσα εξω στο κωλαρακι της. Παω να τελειωσω και ξειππευει και τον ξαναπαιρνει πιπα! Ελεος μωρο μου της λεω θα με παιθανεις! Χαμογελαει και ξαναιπευει με τον Περικλη στο μουνακι της! Παλι ετοιμος να χυσω και παλι τα ιδια! Οποτε την βουταω ιεραποστολικο τα ποδια καταρτια και σιγα σιγα μια μουνι μια κωλο! Μαγκες παρεδωσα πνευμα γιατι σε καμμια απο τις στασεις δεν σταματαγε να με κοιταει και να μου χαιδεθει το προσωπο. Α και να μην ξεχασω το τελειωμα ! Οταν της ειπα τελειωνω μου λειε που θες της λεω οπου προλαβω!!! Προλαβα ακαποτα στο στηθος! Αλλη τρελα εκει με τα τρψιματα! Αφου σηκωθηκαμε για πλυσιμο μου λεει ενταξει μωρο μου? Τι ενταξει ρε κοπελα μου δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Μου λεει δεν πειραζει εγω ειχακεφι και το ευχαριστηθηκα! Ισως αυριο εαν ξαναρθεις να μην εχω τετοιο κεφι! Τι λες τωρα κοπελα μου!!! Παντα κεφι παντα κεφι.!!!!! αυτα μαγκες η κοπελα ειναι ... το κατι αλλο στο κρεβατι η τουλαχιστον οταν εχει κεφι!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού