Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367550
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινονυχτερινή επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα"... Στην οδό Κασσάνδρας κάποιοι επίδοξοι "συναγωνιστές" κάνανε "βόλτα" στα "ιδρύματα" κοιτώντας, κρίνοντας...καταθέτοντας...
Η εργαζόμενη ήταν η Σάντρα! Σχετικά ψηλή κοπέλα, με όμορφο στήθος και γεμάτο κώλο, πιασιματάκια, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, λευκή επιδερμίδα και όπως εμφανίστηκε στο σαλόνι... πολύ παιχνιδιάρα...!
Το 50αρικάκι έφυγε από την τσέπη και έφτασε στα χέρια της γνωστής πλέον υπηρεσίας... Το δωμάτιο (το απάνω), όπως συνήθως...καθαρό και τακτοποιημένο...!
Η Σάντρα κατέφτασε με όρεξη...αφαίρεσε το κιλοτάκι της και ήρθε κατευθείαν στο κρεβάτι... μου άρχισε τα κωλοτριψιματάκια της...κάποια πεταχτά φιλιά και χάδια στο κορμάκι μου ενώ το ένα της χέρι παλινδρομούσε τον "pitsiriko1"... Κάποια στιγμή...τσουπ! Το σκουφάκι! Και άρχισε ένα μακρύ σε διάρκεια και αρκετά καλό στοματικό (να συμπεριληφθεί και "καραμέλωμα" των @@) ενώ ασχολιόμουν με το στήθος της!
Στα κυρίως... πολύ καλή συμμετοχή... αληθοφανή βογγητά... Σε ρόλο αμαζόνας έδινε αρχικά εκείνη τον ρυθμό... "Επόμενη στάση..." πισωκολλητό! Εκεί αποκαλύφτηκε το μεγαλείο! Απίστευτη κωλάρα! Με τα πολλά πολλά η κατάθεση επιτυχάνθηκε και ένα κλίμα εφορίας και ανακούφισης με κατέκλυσε!
Σίγουρα ήταν πολύ καλή η εμπειρία με τη Σάντρα αλλά νομίζω ότι αν θέλει μπορεί να προσφέρει πιο πολλά και να γίνει ακόμα καλύτερη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού