Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κλασικη τσάρκα στα σπιτια της παρακαμης,οπως παντα η μπαζοτσαρκα! Εχω βαρεθει αυτα τα 10λεπτα,σκευτωμαι να ξεκοψω τελειως και να γεινω στουντιακιας! Τεσπα θα δουμε!3-4 σπιτια τσέκαρα και ειδα αυτη την κοπελα και μου ψηλοαρεσε! Ομως εχει μεγαλο σαλονι το σπιτη αυτο και μικρο φωτισμο! Που κολαει αυτο? Στο οτι μου φανηκε ομορφη ενω μεσα είταν,,εεετσι και ετσι! Την εσωσε η κολαρα που χε και τα ωραια ματια της! Ειναι λιγο χοντρουλα ,1.70 κατι υψος,ωραια πρασινα ματια,μελαχρινη,για οσους δεν μπορουν να καταλαβουν λογο ελειψης ονοματος! Στο δωματιο τωρα τιποτα το σπουδαιο,δεν με ενθουσιασε και ιδιαιτερα,βαρεμαρα εκ μερους της,την ρωτησα αν ειναι κουρασμενη και είπε οχι!Αρχησε ενα μετριο τσιμπουκι,με πολυ δυναμη που με εκανε να πονέσω! Παμε για αρχη στα τεσσερα! Με χαρα εγω που θα δω τον ωρεο της κολο,ποιο κολο? Γυρναει και στους γλουτους και ειδικα προς την τρυπα γεματο σπυρακια,μυριζε κολος ! Ψηλοσυχαθηκα αλλα με γλυτωσαν οι καυλες μου! Αλλαζουμε και ανεβενει αυτη απο πάνο! Μουνι αξηρηστο ,με μυρωδια ψαριλας! Μπλιαχ! Τι να πω! Ωρες ωρες πεΦτω σε βρωμιαρες! Η αποδοση της ειναι 6 αλλα ειναι 2 καθαρη,γιαυτο βαζω 4! Τι να πω,μηλαμε οτι ποιο αντιαισθιτικο να μυρηζει μια γυναίκα ετσι! Ελεος ποια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2010
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού