Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μού είπε ότι την λένε Σακίρα, ότι είναι Ρουμάνα και 20 ετών.
Είναι μελαχροινή, είναι εμφανίσιμη αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Με το eyeliner όπου χρησιμοποιεί θυμίζει το βλέμμα της, σαν Gothic επειδή κοιτάει με άγριο βλέμμα.
Καλό το σώμα... στήθος, οπίσθια κλπ
Λοιπόν...
Μου λέει ότι η πούτσα σου είναι δύσκολη και μεγάλη. Δεν γαμιέμαι με μεγάλες πούτσες. Ενώ είναι 15 εκατοστά μήκος και 2 εκατοστά πάχος.
Δηλαδή αν πάει να την γαμήσει ένας με 20 εκατοστά? Τι θα κάνει? Θα τον διώξει?
Αρχίζει πίπα για 2 λεπτά. Και της λεω από πάνω και μου λέει όχι. Μου την έσπασε επίσης, δίοτι προσπάθησε με αυνανισμό να με ικανοποιήσει και λέω πλήρωσα για να γαμήσω όχι για να μου τραβήξεις μαλακία, όπου μπορώ και εγώ.
Τελικά την γάμησα ιεραποστολικά, πισωκολητό και αυτή απο πάνω και άρχιζε να φωνάζει αλλά συνέχεια έβαζε το χέρι της και έλεγε σιγά σιγά επειδή η πούτσα είναι μεγάλη.
Τέλος πάντων μαλακίες... μου λέει εγώ είμαι καλό κορίτσι και δεν θέλω να φεύγει ο πελάτης χωρίς να χύσει. Της λέω αφού και στο πισωκολητό δεν κάθεσαι σωστά τι να κάνω εγώ, να το κόψω λόγω μεγέθους?
Δεν αξίζει, άλλες γυναίκες κάνουν καλύτερο σέξ απο αυτήν.
Μόνο άν σας ερεθίζει το βλέμμα, αυτό με τράβηξε. Κατά τ' άλλα, για έμενα θα έπρεπε να δουλεύει στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ και πάλι για την συμπεριφορά της πολλά είναι παρά στην Φυλής με 20 εύρω.
Στράβωσε επείδη της τα έχωσα.
Για παράδειγμα η 24χρονη Ρωσίδα η Στέλλα από Μόσχα όπου εργάζοταν στην Φυλής 109Α, είχα δώσει 30 ευρώ για 15 λεπτά... και ήταν επαγγελματίας και με έκανε να χύσω και ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος και ήταν τρυφερή σαν γκόμενα !!! Και πολύ ποιό όμορφη στο πρόσωπο και το σώμα.
Αλλά ο συγκεκριμένος οίκος ανοχής, είναι συνέχεια κλειστός εδώ και εβδομάδες.
Μάλλον θα τον σφράγισε η αστυνομία... ???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
FLESH
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού