Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267042
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Νελη ειναι νεαρη Ρουμανα,μετριο αναστημα,πολυ ελαφρως νταρντανα-δεν ειναι χοντρη ετσι-ωραιο φυσικο βυζι,κοντο καρε μαλλι μελαχρινο.Απο εκει και περα,μπαινει στο δωματιο,ωρα βραδινη με πολλη ηρεμια και χαλαροτητα χωρις αλλους πελατες,και αμεσως βγαζει βρακια κλπ.Για αρχικα παιχνιδακια-χαιδεματακια δεν ειχε πολυ ορεξη,προχωρησε γρηγορα σε μια μονοτονη πιπα με χερι, οταν πηγαινα να την κατευθυνω δεν ακολουθουσε κ δυσανασχετησε.Μετα μου λεει ξαπλωσε,της ειπα αυτη την σταση την θελω καπως αλλιως,μου κανει οχι δεν με βολευει γιατι δεν μπορω να κουνιεμαι καλα.Στο τελος της εκανα μια χαλαρη παρατηρηση οτι βιαζοσουν λιγο,εννοωντας το γενικοτερο attitude.Εκει πηγε να μου τα μαζεψει λιγο κ ηταν απολογητικη,αλλα το 50 ειχε ηδη κανει φτερα.Στο τελος βγηκε απτο δωματιο χωρις να χαιρετησει καν.Αυτα απο μενα,δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος.Απτην αρχη επρεπε να το καταλαβω που μπηκε στο δωματιο και ελεγε οτι δεν γουσταρει την Ελλαδα ειναι κωλοχωρα κλπ με τα λαδωματα που θελει για να της βγαλουν αδειες,κι οτι θελει να μαζεψει λεφτα και μετα να σηκωθει να φυγει.Με τετοια νοοτροπια το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα γαμησεις καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Νέλη
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού