Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
είχα να πάω καιρό σε αυτό το στούντιο....
δεν είχα χρόνο, βρεθηκα στην περιοχη, ειχα κάβλες και τζουπ μπουκαρα...
ψυχη μεσα....
μου ανοιξε η ευγενικη τσατσα και μου προσφερε καφα, αναψυκτικο, ουισκι.
Δεν πηρα τιποτα, ανυπομονουσα να δω την κοπελα....
Τελικα εμφανιστηκαν 2 κοπελες!
μια καπως γεματη μελαχρινή Σλάβα και ενα πιπίνι με σφιχτό κορμί και πονηρη φάτσα...η Αλικη.
Λέω δεν γαμιεται ας παρω την Αλίκη, ετσι για αλλαγη απο τα μιλφ!
Και οι 2 κοπελες πρόσφεραν πρωκτικο , αλλά δεν πηρα.
Μπηκα στο δωματιο , το οποιο για στουντιοθα το χαρακτήριζα βρωμικο και ατιμελητο...
ασε το στρωμα! καλα ρε πουστη μου ΟΛΑ τα κρεβατια σε αυτο το στουντιο , οσο το θυμαμαι, εχουν στρωματα του κωλου. Τοσο δυσκολο ειναι να αγοράσουν καινουργια?
η παλια 14αρα TV έπαιζε μια τσόντα των 80's...
ερχεται λοιπον η Αλίκη ολο τσαχπινια...
Ωραιο σφιχτό σωμα και κωλαράκι, μετριο πρόσωπο και σφιχτό φυσικο 2αρι βυζι. Απο την συμπεριφορά της και τα χαρακτηριστικα-τροπο ομιλιας της καταλαβα πως μαλλον ειναι Αλβανο...
χωρις λοιπον να κανει πρωκαταρκτικα ορμαει και μου ρουφαει το αριστερο αρχιδι με τέτοια μανια και ανεπιδεξιοτητα που το αχ που εκανα πρεπει να ακουστηκε μεχρι την κουζινα..
"τι κανεις "? της λεω! ασε τα αρχιδια μου, κανε μου πιπα!
2η ηττα....
τοσο χαλια πιπα εχουν καιρο να μου κανουν, πονεσε το καυλι μου, δεν εβαζε καθολου σάλιο και εκανα σαν αυτιστηκη...μια τραγωδια.
την σταματαω λοιπον ΚΑΙ απο την πιπα, γιατι φοβηθηκα για την ακεραιοτητα του μοριου μου...(το 1 αρχιδι ειχε βγει ηδη off...)
την στηνω λοιπον στα 4 να την παρω πισοκωλητα με θεα την κωλαρα της και εκει ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ!
μια μεθυστικη ΑΥΡΑ ΣΚΑΤΙΛΑΣ πλύμμηρισε το δωματιο.
Προσπαθησα με το ενα χερι να κλεισω την μυτη μου, προσπαθησα να σκεφτω κάτι όμορφο μπας και γινει κατι, αλλα φευ μου επεσε το εργαλειο απο την βρωμα και την σιχαμαρα...
ο κωλος της βρωμαγε σκατιλα σε βαθμο λες και είχε μολις χεσει και δεν ειχε σκουπιστει...

σηκωθηκα ντυθηκα και την εδιωξα , χωρις φυσικα να τελειωσω

ηταν η τελευταια μου φορα σε αυτο το στουντιο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλικη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού