Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περάσα και εγω να παρηγορηθω στους δρομους το αγοραιου ερωτα διοτη αν πηγενα με ελλειινιδα δεν θα με παρηγωρουσε! Παρηγορια γιατη χαθηκε το πρωταθλημα ναι ,χαθηκε! Σαν να μην εφτανε αυτο εχω ενα προβλημα,παλη καλα που εξπερματονω! Η κοπελιτσα εμφανισιακα αρκετα ικανοποιιτηκη τα εχουν πει και οι απο κατω βαριεμαι να ξαναλεω,εδεινε και λοκο,και είπα να μπω να δωκιμασω,και ελευθερο στοματικο! Αληθεια που χαθηκε η τρελη τσατσα? Τεσπα το δωματιο που με βαλανε ειταν μετριου επιπεδου απο αποψη καθαριοτητας παντα! Η κοπελα μπηκε μετα απο κανα 5λεπτο,λιγομηλητη,καλο αυτο διοτη αμα ειναι σαν τον πουρουπουπου,η την μπαρμπορα δεν θα ευχαριστηθουμε μαμησι! Το στοματικο της αρκετα συμπαθητικο λιγο ντιπ θροουτ,και πάπαλα! Την πειρα σε μια σταση ιεραποστολικο αλλα για αρκετη ωρα διοτη ηθελα να τελειωσω στο κολαρακι της! Μες την τρελη χαρα που θα γαμουσαν αυτον τον εξεσειον κολον ,ολα καλα στην αρχη ,ωραια μερα κιολας και αυτο παροτρεινε της καυλες μου! Πλησιαζε το σουπερ τελειωμα μεσα στον κολαρο της ελενης! Μια υπεροχη ηδονη στο υπεροχο κολαρακι της! Και αρχησε η διεξοδος! Σιγα,σιγα,και οπαα η σοκολατισα μας,ωραια με γεμησι πραλινας! Δεν αηδιασα διοτη επιασα το προφυλακτιο απο πισο και επλεινα τα χερια με ολο το σαπουνι που ειχε εκει,η κοπελα χαμπαρι δεν πειρε με χερετησε και εφυγε!Το συναισθηματικο φορτομα που με επειασε μετα δεν εξηγειτε,διοτη θυμηθηκα της παλιες καλες μερες οταν αφοδευαν σε καθημερινη βαση και τωρα αστα!Αχ! Περα απο την πλάκα η κοπελα μετρια προς καλη! Δεν ξαναπερνω κολο! Μεχρη να μου περασει η Δυσκοιλιότητα οχι! Αντιος αμιγκος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού