Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325924
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συλβια ξανθια 29 χρωνων με μπουκλωτο μαλακι, ωραιο γλυκο προσωπακι, βυζακι φυσικο μεσαιου μεγεθους περνει ωραιο σχημα οταν ειναι ορθια, λιγο η μεσουλα της και κατι γωνιες που σχηματιζε το σωμα της στην λεκανη της με χαλασανε αλλα τα ξεχασα γρηγορα, ποδια ωραια μακρυα, πηρα το 50αρι που ελεγε η τσατσα οτι παιζει και ισπανικο αλλα ποιο πολυ το πηρα για να αποφυγω κακη περηποιηση του 40.!!! ερχετε μεσα η Συλβια με τα μουρομαντυλα και τις αλοιφες αναχειρας, συννενοηση στα αγγλικα, με ξαπλωνει και βγαζει ενα μουρομαντυλο και με σκουπιζει...ακαποτο θα μου κανει λεω απο μεσα μου??? μου περναει την καποτα στην ειδη σηκωμενη μου και αρχιζει να τριβεται απο πανω εως κατω, φορα παρτιδα τα βυζακια της για γλυψιμο με μεγαλη ρωγα φιλια και χαδια και ζηταει την βοηθεια μου για εκτελεση ισπανικου...καγγκελό μου την εκανε λεμε.! ειχα καιρο να πεσω σε τεοια περηποιηση και επαθα πλακα! πιπα πολυ καλη με μονο μειον που χρησημοποιουσε λιγο δοντια, ξανα ισπανικο ειχα φτασει στο σημειο χωρις επιστροφη και την σταματησα λιγακι να κερδισω λιγο χρονο μην αρχισω να πυροβοαλω στον αερα.!!! Την αγγαλιαζω και αρχισα να φιλαω τα βυζακια της που η ιδια μου τα προσφερνε...ανεβασμα απο πανω με ενδιαμεσο γρασαρισμα, αφου δεν εμεινε λιπαντικο στην καποτα τοση ωρα την ξεχιλωσε πανω κατω, στην μια και μοναδικη σταση...τον κουμπωνω μεσα και περνω προτοβουλια εγω απο κατω παραληλα αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και με φιλουσε στο λαιμο... και αρχιναω...1-2-3-4 παλυνδρομηση...το γυρναει και καρεκλατο μου βαζει και τα χερια κατω απο τα μπουτια της να την βοηθαω και με την 5η φυγανε ολα λεμε.!!! Δεν προλαβα να δω το Χριστο Φανταρο.!!! Το καταλαβε οτι τελειωσα και της ειπα την αλλη φορα θα κρατηθω ποιο πολυ.!!! Με χερετησε και μου ειπε να ξαναπαω απο βδομαδα γιατι σε λιγο καιρο θα φυγει κατι τετοια που δεν τα εποιασα ολα... Αξιζε η κοπελα και με τα λεγομενα της οτι θα φυγει συντομα μαλλον δεν θα προλαβω να την ξανατιμησω δεοντως!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού