Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη MARTINA την γνωρίζω εδώ και αρκετό καιρό ,είναι η τέταρτη φορά που την επισκέπτομαι (χθες το μεσημέρι) και την θεωρώ ένα από τα πιο σίγουρα χαρτιά στο χώρο…με την ιδία πάντα σταθερή ποιότητα υπηρεσιών.
Έχω γράψει ήδη μια κριτική όταν την πρωτοσυνάντησα , αλλά σκέφτηκα ότι τώρα που έχω ποιο κατασταλαγμένη άποψη για αυτήν να γράψω κάτι περισσότερο…νομίζω ότι το αξίζει , άλλωστε από ότι βλέπω έχει γεμίσει το site από καλές κρητικές.
Ωραίο κλασικό πρόσωπο, αρκετά ψιλή γυναικάρα με καμπυλωτό σώμα και με υπέροχο κωλο…!!!! στήθος κανονικό (Β) και υπεροχές μακριές ποδάρες.
Δεν είναι μοντέλο (θέλει λίγο γυμναστική…) αλλά είναι σωστή εντυπωσιακή γυναικάρα που αν την κυκλοφορήσεις θα τρελαθούν οι φίλοι σου από ζήλια
Εμφανισιακά έχει μια αρχοντιά κυρίας και σε καμία περίπτωση όταν τη δεις έξω δεν μπορείς να φανταστείς ότι είναι του χώρου…..
Χαμογελαστή, πρόσχαρη ευγενική με τελεία αγγλικά προσφέρεται πάντα για μια ενδιαφέρουσα κουβεντούλα…φυσικά όταν σε εγκαταλείψουν οι δυνάμεις σου..!!!
Ποτέ δεν προσπάθησε να μου φάει ούτε λεπτό από τον αγώνα , αντίθετα μάλιστα κάθε φορά βλέπω και παθαίνω να κάνω ένα τσιγάρο στο ημίχρονο γιατί το μυαλό της είναι πάντα στο κεχρί…!!
Ο χώρος της είναι πάντα καθαρός και περιποιημένος , μπάνιο με όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ, ωραία ατμόσφαιρα κεράκια-χαμηλή μουσική κλπ
Το σημαντικότερο όμως προσόν της είναι ότι είναι επαγγελματίας και αγαπαει τη δουλεία που κάνει…..γεννημένη για να γαμιεται και να υπηρετεί τον άνδρα, πραγματική δούλα , το κάνει και στο δείχνει ότι το ευχαριστιέται
Στο κρεβάτι έχει τον πρώτο λόγο παίρνοντας συνεχώς πρωτοβουλίας προσπαθώντας να σε ευχαριστήσει, φιλία παθιάρικα με γλώσσα, πίπα και γλείψιμο από το λαιμό και κάτω σε όλο το σώμα Η τεχνική της στην πίπα είναι άριστη, πίπα υγρή με φτυσίματα και συνεχή deep throat ,δουλεύει πολύ καλά τη γλωσσίτσα της κατά τη διάρκεια της πίπας και μπορεί να σε κάνει να τελειώσεις σε 2-3 λεπτά. Τώρα στο κυρίως έργο συμμετέχει με μικρά βογκητά και πάντα προσπαθεί να τον πάρει όσο ποιο βαθειά γίνεται , όταν δε η πράξη γίνεται πρόσωπο με πρόσωπο στην κυριολεξία σε ρουφαει με τις υπέροχες χειλάρες της. Το καλύτερο κατά τη γνώμη μου στήσιμο της είναι στα τέσσερα έχοντας τη θέα της υπέροχης κωλαρας της, είναι και η στάση που συντονίζεται καλύτερα μαζί μου…. Το cim είναι πάντα απαραίτητο και αν το ξεχάσεις το ζηταει μόνη της...και ποτέ δεν βιάζεται να το φτύσει.
Τι άλλο να πω γιαυτο το πλάσμα…απλά της είπα να έρχεται ποιο συχνά για να μη αναγκαζόμαστε να πηγαίνουμε με τις διάφορες άσχετες που κυκλοφορούν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού