Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επηρεασμενος απο της κριτικες διαφορων συναγωνιστων είπα και εγω να δοκημασω την βαραβαρα,ηξερα πως εινα γυναικα αναλογα με την διαθεση της ετσι αποδηδει στο δωματιο! Ειμουν μονος στο σαλονι,εμφανιζεται η αλλη ενα σοου μικρο στο σαλονι,και τπτ αλλο! Η τσατσα ειδε πως ειμουν σκεπτικος και μου πε να μπω και ετσι εκανα,>! Το δωματιο λιγο βρωμικο με εντονη μυρωδια! Η κοπελα μπηκε σφαιρα μετα απο κανα 5λεπτο δεν προλαβα καλα καλα να της πω γεια πηδάει πανο μου για πιπα και μου τραυματηζει το αριστερο αρχιδι @@@! Πονεσα πολυ,αλλα πιο πολυ πονεσε το γυμνο τσιμπουκη της που παρακαλουσα να σταματησει οσο πιο γρηγορα γινεται γιατη δεν αντεχα! Με τραυματισμενο μοριο πειρε προτοβουλια να την παρω στα 4 ,εγω δεν εκατσα και πολυ 3-4 λεπτα και της ειπα να μου την πεξει,διοτη πονουσε το μπλακακιν και δεν μπορουσα! Η ηδονη του πονου και της εξπερματωσης ειταν υπεροχη,αλλα μετα πονος ,ακομα ποναω! Με χερετησε και μου πε πως με περιμενει ξανα,τρεχοντας ρε αν είναι να μου λιωνουν της μπαλες αστο καλυτερα! Παει το μπαλακι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού