Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τζενη που δινει και κολο λεει , μονο στα λογια και να γραφτει στα πρακτικα ακυρο τελειος το κοριτσι πρεπει να της κανουν συστασεις γιατι τα 20 ευρα δεν βγαινουν ετσι απλα . απο εμφανιση ειναι ενα μικροκαμομενο βουλγαροτσιγκανακι με μεγαλα βυζακια και μελαχρινο ισιο μαλι την βλεπω καυλωνο και μπαινω , ερχετε στο δωματιο πιπα τιποτα λεμε αν και εχω την εντυπωση οτι ξερει να το δουελυει καθοταν μακρια απο μενα μην της βαλω χερι ( που ειναι τα ελευθερα πιασιματα ελεος) και μου λεει παμε της λεω κανε μου λιγη πιπα ακομη τι ηταν αυτο συνεχιζει κανα 2 φορες και της λεω να ανεβει απο πανω κονταροχτι[ιετε καμια 10 αρια φορες και εγω να εχω θεα τις βυζαρες αλλα δεν το δουλευε καλα χορια οτι βαριοτανε και μου λεει ελα αλιος την βαζω πισοκολητο για θεση μαχης και παμε μαγκες καθοτανε τοσο χαμηλα και αβολα που απιχθισα την σηκονα συνεχεια να καθισει σωστα αλα αυτη το βιολι βιολακι παω για κολο ουτε το κεφαλακι δεν εβαλα και με χενερωνει λεγοντας πρεπει να φυγω ε τι να πω τον παιζω λιγο της τον καρφονο τελειονο μουνι και αυτο ηταν ολο .
ακυρο λεω να δοσουμε σε ολες αυτες που ταζουν υπειρεσιες που δεν κανουν και ουστ απο εδω καριολιες . και κριμα γιατι η κολοτρυπιδα της ηταν οτι πρεπει για γεωτριση . ( μακριαααααααα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζένη
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού