Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα(Μαγδα) η όπως την λένε είναι για μια απλή ξεπέτα.Πήγα λοιπόν να δώ τι παίζει στο εν λόγω κατάστημα.Η τσατσά μου παρουσίασε την κοπέλα η οποία μου φανηκε ΄καλή για τα Γουστα μου.πληρωνω τε αναθεματισμένα -30- ευρούλια και μπαίνω στο δωμάτιο.Μια απαίσια μυρωδια μου ήυθε στη μύτη και αρχισε το ξενέρωμα.Από την κλεισουρα ήταν,από τα απλυτα ποδια του προυγούμενου ήταν δεν ξέρω τσπα.Σε κανα πεντάλεπτο έρχεται και το ψυγειο...το κορίτσι δηλαδή.Χωρις προκαταρκτικά χωρις ένα απλό χαδι μου φοράειτο σκούφο...Αρχίζει ενα πεοθυλασμό σαν να μην είχε ξανακάνει ποτέ της.Ασχετη...χωρις να μου εχει σηκωθει το εργαλειο καλα ξαφνικά καθίζει πανω μου και αρχίζει τους ψευτικούς αναστεναγμούς...Δευτερη ξενέρα...Της λέω μα αφου δεν έχει σηκωθεί τι κάνεις εκεί: μου λέει δώσε μου -20- ακόμα να σου κάνω πιπα χωρις προφυλακτικό.Την γειωσα κανονικά με ένα ΟΧΙ.Αυτή άρχιξε παλι τα ψευτικά αχ και ουχ χωρις να τον έχει μεσα της (τόσο ψευτικα)..με πήρανε τα γέλια και της λέω..σηκω και φύγε τώρα...Αυτή σηκώθηκε και έγινε καπνός.Ντυθηκα και έφυγα..Καλυτερα θα τον έβαζα σε τρύπα στον τοίχο η σε μπρίζα παρα σε αυτήν..ΜΑΚΡΙΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Μάγδα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
108
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού