Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ακουστα απο αλλους οτι η Αννα είναι καλη είπα και γω να δοκμασω! Αρκετα εμφανισμη ,γλυκο προσωπακια ,ωραιο σωμα και κολαρα! Κλασικα ο γιαλαμπουκας ο τσάτσος εδειωχνε τους πακιδες οπως παντα και με παροτρυνε να περάσω,και ετσι εκανα! Το δωμάτιο πολυ σκοτεινο,αν και μαρεσει ετσι,το κρεβατι παλη ετριζε ! Στο δωματιο η Αννα μου φανηκε γλυκεια,αλλα με διεψευσε μεσα διοτη μπηκε με ενα βαριεστημενο λες και θα την γαμαγε κανας 80αρης παππους! Τεσπα! Προσπαθεια να με καβλωσει με μια κυκλικη κινηση των βυζιων της πανο στην περιοχη οπου τα καταφερε να σηκωσει καπως τον μητσο,και αρχησε μια μετρια πιππα! Είχε πάρει και σταση οπου δεν μπορουσα να αγγιξω τπτ,της ελεγε να γυρισει εκανε πως δεν ακουγε!Μου λεει ελα,την γυρναω στα 4 ,εντομεταξυ το μουνοχειλα της είχαν φτασει 10 εκατοσα εξω ποιος συναγωνιστας την ξεμουνιασε? Αρκετη ωρα σε αυτην την σταση με ψευτικους οργασμους εκ μερους της! Βαριωταν φενεται αλλη σταση και ετσι της είπα να μου την πεξει να τελειωνουμε γιατη μου πε πως την περιμενουν στο σαλονι,κλασικη δικαιολογια ! Τελειωσα μεσα στο 2λεπτο της χειρομαλαξης,χαιρετηθηκαμε και εφυγε! Τπτ το σπουδαιο ,τσαμπα λεφτα,δεν ξαναπαω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού