Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
11/4/2010

Ύστερα από ολοκληρωμένη αναγνωριστική στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξιού εχθές βράδυ κατέληξα για κουλούρι στον εν λόγω οίκο......... Τί το ήθελα????
Η κοπέλα ξανθιά ψιλογεματούλα Αλβανίδα με μαύρο κομπινεζόν, (ξενέρωμα 1ο) θα την περίμενα καποιο τέταρτο, (ξενέρωμα 2ο) μπάίνει στο δωμάτιο φουριόζα με περίεργο υφάκι, ετοιμάζομαι και ξαπλώνω για τσιμπούκωμα (ξενέρωμα 3ο) παίρνει στάση απομάκρυνσης ωστε να μην μπορώ να αγγίξω τίποτα, επιχειρώ να πιάσω βύζο με κοιτάει αγριεμένη και μου λέει "δεν κάνει να ακουμπάς τις ρώγες".....Δεν δίνω σημασία γιατί γνωρίζω πως αντιδρούν οι καργιόλες του είδους..... Οκ λέω πάμε από μπροστά ύστερα από το υποτιθέμενο τσιμπούκι, μετά από μικρό σφυροκόπημα της λέω γύρνα για κωλαράκι (ΞΕΝΕΡΩΜΑ 4ο και τελειωτικό), μου απαντά από μπροστά μόνο μπορείς να το βάλεις στο κωλαράκι (δεν γαμιέται λέω ) έλα όμως που ούτε αυτό με άφησε να κάνω βάζοντας το χέρι της δήθεν να βοηθήσει το καυλί να μπεί. Αποτέλεσμα τόσο μεγάλο ξενέρωμα που τελέιωσα σε ιεραποστολικό χωρίς να πάρω κουλούρι!!!!!!! Τελειώνοντας μου έκανε και κύρηγμα πως δεν έχει νταβατζή και πως τον παίρνει μόνο όπως κι όποτε θέλει αυτή!!!

Μαύρο στην πατσαβούρα και στην κάθε πατσαβούρα που δεν εκτιμά τα φράγκα που της δίνουμε και κοροιδεύει τον κόσμο!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2010
Υπηρεσίες
Kavlarxis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.267
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού