Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη παρασκευή μεσημερακι στο ατακτο ρουμανικο πορνιδιο. Στο παρελθον υπηρχε κι αλλη μαγδα εδω περα, οποτε βαφτισαν τωρα και αυτην μαγδα, ωστε να μην αλλαζουν την ταμπελα με το ονομα στην πορτα. Πολυ ευγενικη τσατσα η οποια μετα την παραλαβη των 30 ευρωαργυρίων με οδηγησε στο δωματιο. Ηρθε κι η κοπελα η οποια ειναι γυρω στο 1.60 το πολυ, μελαχροινη και λιγο μαυρισμενη, λεπτο σωμα και αβυζη με ωραια φατσα και μπλε ματαρες. Εμφανισιακα ηταν στα γουστα μου. 18 χρονων μου ειπε και μαλλον ηταν, αφου φαινεται πολυ μικρο και αβγαλτο. Ξεκινησε ξαπλωνοντας διπλα μου επειτα απο παροτρυνση μου, οπου σιγα σιγα αρχισα να την χαιδευω και να της γλειφω το κορμακι και τις τεντωμενες ρωγες της. Συνεχεια με ατεχνο και ρηχο τρομπονι οπου σταματησε συντομα. Πηγαμε στον ιεραποστολο, οπου δεν ειχε καμια συμμετοχη και δεν μπορουσε δυνατη διεισδυση, παρα μονο καποια πνιχτα βογγητα κι αυτα επειδη ποναγε, οχι απο ηδονη ή για να με ''φτιαξει''. Στη συνεχεια τελειωσα σε πισωκολλητο, αφου με βοηθησε η υπεροχη θεα του κωλου της!, ενω ειχε παρει σταση αβολη ωστε να βαζει κοντρα.
Συμπερασματικα, δεν βιαζοταν, ουτε προσπαθουσε να κοροιδεψει η κοπελα, απλως δεν το ''εχει'' το θεμα. Προς αποφυγη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Μάγδα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.257
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού